Şevkat Yerimdar Gizem kimdir Canan Maktal Kimdir

yorumsuz
97 views

Şevkat Yerimdar Gizem kimdir Canan Maktal Kimdir . Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan dizilerden Şevkat Yerimdar oyuncu kadrosu ile izleyicileri etkilemeye devam ediyor. Şevkat Yerimdar başarılı oyuncu kadrosu ile izleyicilerini etkilemeyi devam ediyor. Yeni dizi her Cuma akşamı saat 20.00′ de ekranlarda yayınlanmaya devam ediyor.

Şevkat Yerimdar Gizem kimdir Canan Maktal Kimdir

Şevkat Yerimdar Gizem kimdir Canan Maktal Kimdir Şevkat Yerimdar dizisindeki Gizem karakterini canlandıran Canan Maktal dizide güzel ve şımarık bir kızı canlandırmaktadır. Zengin bir ailenin kızı olan Gizem Turizm işi ile ilgilenmektedir. Başarılı oyuncu Canan Maktal dizide güzel ve şımarık sengin bir ailenin kızını canlandırmaktadır.

Canan Maktal Kimdir?

Canan Maktal 1982 yılı İzmir doğumludur. Başarılı oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Canan Maktal 1.74 boyunda 54 kilogram ağırlığındadır. Kahverengi göz rengine sahip olan başarılı oyuncu Boğa burcudur. Başarılı oyuncunun dizi kariyeri Köprü dizisi ile başlamıştır. Diğer Yarım , Her şey Yolunda Merkez , Zehirli Sarmaşık , Küçük Kadınlar , Köprü , Yahşi Cazibe dizilerinde yer almıştır. Şimdi ise Şevkat Yerimdar dizisinde Gizem karakterini canlandıracaktır.

Şevkat Yerimdar Gizem kimdir Canan Maktal Kimdir

Şevkat Yerimdar dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın