Şevkat Yerimdar Gizem kimdir Canan Maktal kaç yaşında Instagram adresi

yorumsuz
224 views

Canan Maktal kimdir Instagram adresi biliniyor mu, Şevkat Yerimdar dizisinin güzel oyuncusu Gizem karakteri ile ekranlara gelecek, işte biyografisi ve merak ettikleriniz.

Başarılı sanatçı Canan Maktal, Şevkat Yerimdar dizisinde Gizem karakterine hayat verecek. Yeni dizinin önemli karakterlerinden birisine hayat verecek olan Canan Maktal hakkında merak edilenleri derledik.

Gizem karakteri nasıl bir karakterdir?

Şevkat Yerimdar dizisinde, Gizem karakteri güzel ama şımarık ve alaycı bir karakter olarak yer alacak. Gizem, dizinin önemli isimlerinden Esin’in en yakın arkadaşıdır. Ağabeyi Bora ile birlikte yaşamaktadır ve turizm şirketini de abisiyle birlikte işletirler. Zengin bir ailenin evladı olduğu için hayatında hiç zorluklarla karşılaşmayan Gizem yüzeysel bir hayat yaşamaktadır.

Canan Maktal kimdir?

1982 tarihinde dünyaya gelen Canan Maktal İzmir’de dünyaya gelmiştir. Canan Maktal eğitimini Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır.

Güzel sanatçı 2010 senesinde Yahşi Cazibe dizisinde oynadığı Nazlı karakteri ile akıllarda yer etmiştir. Birçok başarılı dizide rol alan Canan Maktal başlıca; Diğer Yarım, Herşey Yolunda Merkez, Zehirli Sarmaşık, Küçük Kadınlar, Köprü ve Yahşi Cazibe dizilerinde oynamıştır.

Sinema kariyerinde ise Ata Demirer ile birilkte rol aldığı Osmanlı Cumhuriyeti filmi ve Dönüşüm filmi bulunmaktadır. Canan Maktal son olarak Şevkat Yerimdar dizisine katılmıştır. Dizide Gizem karakterine hayat verecektir. Dizi FOX TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Canan Maktalı Instagram üzerinden @cananmaktal adresinde takip edebilirsiniz. Ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde Burak Demir ile birlikte bir fotoğrafta hayranlarına biz hala çalışıyoruz Şevkat Yerimdar yakında gibi etiketler ile diziyi müjdeledi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın