Şevkat Yerimdar Final Yapacak mı Yoksa Yeni Sezonda Devam mı?

yorumsuz
80 views

26 Mayıs’ta Fox TV nin yeni yaz dizilerinden olarak yayınlanan Şevkat Yerimdar başrolleri Özgürcan Çevik ve Başak Parlak’ın paylaştığı komedi türünde sergilenen bir dizidir. Yönetmenliği Bülent İşbilen’e senaryosu Erol Hızarcı ‘ya aittir.

Önceden filmi olan Şevkat Yerimdar seyircinin sevgisini kazanmaya başlamıştır. İlk bölümden totalde 5. sırada olan dizi 4.85 reyting almıştır ve reytingleri git gide yükselmeye başlayıp hala da devam etmektedir.

Dizinin ilk bölümü Adana’da çekilmiştir. Şevkat Yerimdar ‘in yeni bölümleri İstanbul ‘un çeşitli semtlerinde çekilmeye devam ediyor. Şevkat Yerimdar’in çekim mekanları İstanbul, İstanbul- Beykoz, İstanbul- Beykoz-Paşabahçe Mahallesi, Kocaeli- Darıca olarak biliniyor. Çekimlerin odak noktası Kuleli Emek mahallesi ve çevresidir.

Seyircinin sevgisini kazanmasında önemli rol oynayan Şevkat karakteri yani Özgür can Çevik in sahip olduğu karakteristik özelliklerinden olan harbi olması, samimiliği, sözünün eri, öfkesinin esiridir. Ancak yüreği pamuk kadar yumuşak olması diziyi oluşturan önemli etkenlerden ve sevilme sebeplerinden biridir.

Şevkat Yerimdar kaçıncı bölüm bitecek ve 2. sezon gelecek mi ?

Fox TV de yaz dizisi olarak başlayan Şevkat Yerimdar her yaz dizisinin olduğu gibi yaz süresince ekranda olup okullar açılana kadarki sürede devam edip okular açılıncaya veya okulların açılmaya yakın olarak final vereceği tahin edilmektedir. “Peki yeni sezon yani 2.sezon olarak başlayacak mı?” sorusuna ise henüz bir cevap yoktur. Bence bu kadar tutulmuş dizinin 2. sezonu da 2018 yaz tatilinde tekrardan başlaması öngörülmektedir. Her akşam saat 20.00 da seyircilerle buluşan ve çok sevilen dizi 8. bölüme gelmiş ve devam etmektedir. Seyirciler dizinin devamını da merakla izlemektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın