Şevkat Yerimdar Esin (Başak Parlak) kimdir Instagram adresi kaç yaşında?

yorumsuz
277 views

 

FOX TV yeni dizisi Şevkat Yerimdar Esin kimdir gerçek adı ne ilgilenenlere özel; Başak Parlak’ın kısa biyografisi ve hakkındaki detaylar burada sizlere özel hazırlandı.

Türkiye’nin yeni eğlenceli dizilerinden birisi olması beklenen Şevkat Yerimdar çok yakında FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin başrollerinden birisi olan Esin karakterini Başak Parlak canlandıracak.

Peki Esin karakteri nasıl bir karakter olacak işte karakterin özellikleri;

Esin oldukça cana yakın sıcakkanlı eğlenceli bir kızdır. Kafası çoğu zaman karışık olan Esin, ona karşı ters bir durum oldinstagramuğunda son derece inatçı olabilen bir yapıya sahiptir.

Annesini küçük yaşta kaybetmiş olan Esin, el üstünde tutulmuş ve adeta el bebek gül bebek büyümüştür. Üniversite eğitimini Fransa’da Paris’te tamamlayan Esin ayrıca orada 10 yıl kadar kalmıştır.

İstanbul’a dönüp bir resim atölyesi kurmaya karar veren Esin, Şevkat’ın üst komşusu olarak mahalleye gelir ve o mahallede bir dükkan açar. Esin’in hikayesi bu şekilde başlamaktadır.

Başak Parlak kimdir?

Ünlü sanatçı Başak Parlak 3 Mayıs 1988 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tekirdağ’da dünyaya gelen Başak Parlak eğitim hayatını Maltepe Üniversitesi’nin Uluslararası İlişkiler Bölümü ile tamamlamış ve ardından kariyerine oyuncu olarak devam etmiştir.

Bir Deniz Hikayesi, Sevdam Alabora, Bana Adını Sor, Şevkat Yerimdar, Neva, Bugünün Saraylısı, Yamak Ahmet, Mahpeyker Kösem Sultan, Uygun Adım Aşk, Süpürrrr, Serçe, Papatyam, Doktorlar, Emret Komutanım, Beşinci Boyut, Acı Hayat, Büyük Buluşma gibi birçok film ve dizide yer almıştır.

Güzel ve başarılı sanatçının bilinen instagram adresi @basakparlak ‘tır.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın