Şevkat Yerimdar Bora Kimdir Barış Murat Yağcı

yorumsuz
140 views

Şevkat Yerimdar Bora Kimdir Barış Murat Yağcı . Şevkat Yerimdar dizisi Fox Tv ekranlarında hız kesmeden yayın hayatına devam ederken dizisinin başarılı oyuncu kadrosu şimdiden merak uyandırmaya başladı. Baş rollerinde Özgürcan Çevik , Başak Parlak , Salih Kalyon gibi ünlü isimlerin bulunduğu popüler dizi her Cuma akşamları saat 20.00 de Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Şevkat Yerimdar Bora Kimdir Barış Murat Yağcı

Şevkat Yerimdar Bora Kimdir Barış Murat Yağcı . Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandıran Barış Murat Yağcı dizide ralli pilotudur. Başarılı oyuncunun turizm şirketi vardır. Çapkın ve yakışıklı bir karakter canlandıran Barış Murat Yağcı Gizem’ in abisidir.

Barış Murat Yağcı Kimdir?

Şevkat Yerimdar Bora Kimdir Barış Murat Yağcı

Barış Murat Yağcı 1991 yılı İzmir doğumludur. Başarılı oyuncu Uluslararası İlişkiler mezunudur ardından Spor Yönetimi bölümünü bitirmiştir. 10 yıl boyunca profesyonel olarak futbol oynamıştır. Ardından modellik yapmaya başlayan başarılı oyuncu şuan oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. Şimdi ise Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandıran başarılı oyuncu Barış Murat Yağcı Bora karakteri ile ekranlarda yer almaktadır.

Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Şevkat Yerimdar dizisi yayın hayatına hız kesmeden devam ediyor. Dizi başarılı kadrosu ile ekranlarda yayın hayatına her Cuma saat 20.00 de devam etmektedir. Şevkat Yerimdar dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın