Şevkat Yerimdar Bora gerçek adı Barış Murat Yağcı kimdir Instagram kaç yaşında?

yorumsuz
332 views

Barış Murat Yağcı kimdir sevgilisi var mı kaç yaşında Instagram adresi biliniyor mu merak edenlere Şevkat Yerimdar’ın Bora’sı hakkında ayrıntılı bilgi burada.

Yaz sezonu ile yayın hayatına başlayacak olan Şevkat Yerimdar dizisinin önemli karakterlerinden birisi olan Bora karakterine Barış Murat Yağcı hayat verecek. Genç ve yakışıklı oyuncu Barış Murat Yağcı’nın canlandıracağı karakteri biraz daha yakından tanıyalım.

Öncelikle Bora nasıl bir karakterdir?

Şevkat Yerimdar dizisinde Bora yakışıklı ve havalı bir karakterdir. Ekstrem sporlardan hoşlanan Bora Off Road ralli pilotudur. Zengin bir ailenin evladı olan Bora’nın kendisine ait bir Turizm şirketi vardır.

İşlettiği Turizm şirketi ile Bora, doğa gezileri ve rafting turları düzenlemektedir. Eğlenceli ve keyifli bir hayatı olan Bora hayatı boyunca çok fazla zorluk ile karşılaşmamıştır. Çapkın bir karakter olan Bora aynı zamanda Gizem karakterinin abisidir.

Barış Murat Yağcı kimdir?

21 Ocak 1991 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Barış Murat Yağcı, İzmir’in Alaçatı ilçesinde dünyaya gelmiştir. Hali hazırda Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde üniversite hayatına devam etmektedir.

Genç yaşta kariyerine merhaba diyen Barış Murat Yağcı yaklaşık 10 yıl boyunca Efes Pilsen Spor kulübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır. Ayrıca yakışıklı sanatçı, yurtiçinde ve yurtdışında profesyonel olarak modellik mesleğini icra etmiştir.

Sporun birçok dalı ile ilgilinen Yağcı; voleybol, masa tenisi, atletizm ve yüzme gibi alanlar ile profesyonel olarak ilgilenmiştir fakat spor dalları arasında vazgeçilmezi basketbol olmuştur.

Basketbola İzmirspor ile başlayan yakışıklı isim 2002-2003 sezonunda Efes Pilsen Spor Kulübünden gelen teklife evet demiştir. Birçok kulüpte profesyonel olarak basketbol oynamıştır.

Uzun süre bu sporu yapan Barış Murat Yağcı talihsiz bir şekilde aşil tendonu sakatlığı yaşamış ve basketbolu bırakmak zorunda kalmıştır. Daha sonra oyunculuk eğitimi alan yakışıklı isim Türkiye’de geleceğin jönü olarak konuşulmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın