Seven Ne Yapmaz Nerede,Hangi Köyde,Kasabada Çekiliyor?

yorumsuz
57 views

Aşk peşinde dizisinin çekimleri başladı yeni sezonda izleyiciyle buluşacak olan iki defa isim değiştirdi. Kastamonu Safranbolu ilçesinde çekimlerine başlanan Aşk peşinde dizisinin başrollerinde Yusuf Çim ve Seren Şirince yer alıyor. Aşk peşinde dizisinin köy sahneleri Safranbolu’ya bağlı bir köyde gerçekleşiyor şimdi sahneleri ise İstanbul’da devam edecek.

Aşk peşinde dizisi için başrolleri Yusuf Çim ve Seren Şirince muhteşem bir aşk hikayesi gözler önüne serilecek.Dizide Ozan karakteri Nazlı’nın köyüne anne ve babası tarafından zorla gönderilen şımarık bir genci canlandırıyor. Nazlı karakteri istedi saf ve temiz köylü bir kızını canlandırıyor. Bilindiği gibi daha önce Kanal D ekranlarında beğenilerek izlenen Arka Sokaklar’da birkaç tanesi Safranbolu’da çekilmişti. Safranbolu evlerine ve sokaklarına vatandaş büyük ilgi göstermişti .

Nazlı köyde yaşayan güzel ve saf bir kızdır hiç aşık olmamış ve erkeklere biraz da sert sabırlıdır. Nazlı’yı Ozan zorla kendisine Aşık edecektir oldukça deli dolu ve çılgın bir aşk hikayesi izleyeceğiniz bu diziye Biz de sizler gibi Merakla bekliyoruz.

Aşk Peşinde Oyuncu Kadrosu

Seren Şirince(Nazlı)

Yusuf ÇİM(Ozan)

Hande ÖZDEMİR(Sinem)

Ecem Çalık

Sertan Erkaçan

Serhat Parıl

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın