Seven Ne Yapmaz Dizisi Nerede Çekiliyor?

yorumsuz
47 views

Seven Ne Yapmaz Dizisi Nerede Çekiliyor? ATV ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Seven Ne Yapmaz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin nerede çekildiği sorusunun cevabı ve daha fazlası sizlerle!

 

Başrollerinde Yusuf Çim, Seren Şirince gibi isimlerin yer aldığı Seven Ne Yapmaz dizisi uzun süren hazırlıkların ardından ilk bölümü ile ekranlarda oluyor. Yeni sezonda ATV ekranlarının reyting beklediği diziler arasında yer alan Seven Ne Yapmaz dizisi ilk bölümü ile 6 Eylül Çarşamba akşamı ekranlarda oluyor.

İlk bölümü ile 6 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanan Seven Ne Yapmaz dizisinin nerede çekildiği sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

Seven Ne Yapmaz Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ekinsoy Holding’in bir numaralı veliahtı olan Ozan  Ekinsoy yaptığı bir hatanın ardından anne ve babası tarafından köye gönderiliyor. Bunun ardından köye giden Ozan hayatını değiştirecek olan Nazlı ile karşılaşır. Ozan ile Nazlı bu görüşmenin ardından birbirlerine aşık olmuşlardır. Nazlı ile Ozan bir yanlış anlaşılma sonucunda evlenmek zorunda kalınca Ozan birden bire kendini farklı bir hayatın içinde bulur.

Çarşamba akşamları yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz dizisinin nerede çekildiği sorusu merak ediliyor. Seven Ne Yapmaz dizisi Karadeniz Bölgesi illerinden olan Karabük’te çekiliyor. Dizi ile ilgili bilgileri sizlerle birlikte paylaşmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 6 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın