Seven Ne Yapmaz Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

yorumsuz
88 views

Seven Ne Yapmaz Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak? Yaz döneminin hazırlıkları devam eden dizilerinden bir tanesi de Seven Ne Yapmaz dizisi oldu. Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin başrollerinde yer alacağı Seven Ne Yapmaz dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı sorusunun cevabı sizlerle..

 

Yaz dönemlerinde yeni dizilerin tanıtımlarını ve haberlerini anlamaya devam ediyoruz. Bu dizilere yeni bir tanesi eklendi ve dizinin ismi ise Seven Ne Yapmaz oldu. İçimdeki Fırtına, Çilek Kokusu gibi dizilerde başrol oynayan ve aynı zamanda şarkıcı olan Yusuf Çim ile son olarak İlişki Durumu Karışık dizisinde rol alan Seren Şirince’nin başrollerinde yer alacağı Seven Ne Yapmaz dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Dizinin çekimleri başladı.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstleneceği  ve aynı zamanda oyuncu kadrosunda Ecem Çalık, Serhan Parıl, Şeyla Halis, Sertan Erkaçan gibi isimlerin yer alacağı Seven Ne Yapmaz dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı sorusunun yanıtını da sizler için verdik.

 

Seven Ne Yapmaz Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Romantik komedi tadında aşk ve komediyi bir arada buluşturacak olan Seven Ne Yapmaz dizisinde çapkın ve yakışıklı olan Ozan Türkiye’nin en büyük holdinglerinden olan Ekinsoy holding’in veliahtıdır.

Yaptığı hata nedeniyle babası Orhan tarafından köye gönderilerek cezalandırılan Ozan burada bugüne kadar hiç tanımadığı saf ve güzel bir kız olan Nazlı ile karşı karşıya gelir.

Ailesi tarafından halasının yanına gönderilen ve akıllanması için burada olan Ozan yine rahat durmayacaktır. Nazlı ile tanıştıktan sonra ona olan duygularına engel olamayan Ozan’ın Nazlı’yı elde etmek için giriştiği maceralara tanıklık edeceğiz.

Nazlı ile Ozan’ın aşk hikayesini ele alacak olan Seven Ne Yapmaz dizisi ATV ekranlarında olacak. Karadeniz bölgesinde çekimleri devam eden Seven Ne Yapmaz dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın