Seven Ne Yapmaz Dizisi Çekim Yeri,Konusu,Detayları

yorumsuz
46 views

Atv de dizi severlerin seyrine sunulacak dizi Seven Ne Yapmaz Dizisi 2017 2018 sezonunda MF Yapım ın imzası ile izleyici karşısına çıkacak Metin Balekoğlu nun kaleminden gençlik dizisinin adında tekrar değişiklik yaşandı. 8 temmuzda çekim çalışmalarına başlayan dizinin yeni sezonda izleyici karşısına çıkması planlanıyor.

Dizinin başrol oyuncuları Seren ŞİRİNCE ve erkek oyuncusu Yusuf Çim’in renk kattığı dizi adı daha öncesinde Güllü ve Aşk Peşinde olarak planlanması dizi en son kararını Seven Ne Yapmaz Dizisi olarak karşımıza çıkmayı planladı.

Seven Ne Yapmaz Dizisi konusu

Seven Ne Yapmaz Dizisi Yusuf çimin canlandıracağı ozan rolü aşık karakterimizi canlandıracak. Çapkın olan ozan her kızla aşk yaşayacak ve başını çeşitli belalara sokacak. Ozan’ın yaptıkları ailesini kızdırmış olacak ki artık ailesi ozanı köyüne yani memleketine gönderecek orda halası ile yaşamaya devam edecektir ama rahat durmayan çapkın oğlanımız Ozan gittiği köyde dizimizin başrolü Güllü’ye karşı aşk denilecek duygular yaşayacak.

Seven Ne Yapmaz Dizisi Hangi Köyde Çekiliyor?

Seven Ne Yapmaz Dizisi de Karadeniz de çekilecek bölümleri Safranbolu’da şehir çekimleri İstanbul da gerçekleşecek.

Dizi severlerin bildiği üzere Kanal D de ekranlarımıza gelen Arka Sokakların da bazı dizi sahneleri Safranbolu da düzenlenmiş ve izleyici Safranbolu olan sahneleri beğeni ile izlemişti.

Seven Ne Yapmaz Oyuncu Kadrosu

Seren Şirince(Nazlı)

1991 yılında İzmir’de  Dünya ya gelen Seren ŞİRİNCE, ilk deneyimini Aşk Emek İster de Nazlı rolüne hayat vererek karşımıza çıkar. İlişki Durumu Karışık isimli kadroda Ayşegül rolü ile daha akıllarda kalmış ve ününe ün katmıştır.

Yusuf ÇİM(Ozan)

Eylül 1991 yılında İstanbul’da doğan genç oyuncu 2014 de “Ezra” isimli dizi ile Başkomser Mustafa rolü ile, 2015 yapım olan “Çilek kokusu” dizisinde Burak Mazharoğlu karakteri ile son olarak “Hanım Köylü” de Ferit Sabit karakteri ile akıllara kazınmış bir isim olmuştur.

Dizinin diğer yan karakterleri ise şöyle; Ecem Çalık, SertanErkaçan, Serhat Parıl

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın