Seni Kimler Aldı Talat Serhan Yavaş Kimdir?

yorumsuz
37 views

Seni Kimler Aldı Talat Serhan Yavaş Kimdir? ATV ekranlarının yaz döneminde önemli reyting kozlarından bir tanesi olan ve her Pazar akşamı yayınlanmaya devam eden Seni Kimler Aldı dizisi ile ilgili bilgileri paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin öne çıkan isimlerinden olan Serhan Yavaş ile ilgili merak edilenler şu şekilde..

 

Ülkemizin en çok izlenen kanallarından olan ATV’de yayınlanmaya devam eden Seni Kimler Aldı dizisinde heyecan sürüyor. Aşk, ihtiras, intikam gibi duyguları içeren ve her bölümü merakla takip edilen Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncu kadrosunda Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı gibi isimlerin yanı sıra ülkemizin tecrübeli ve başarılı isimlerinden olan Serhan Yavaş da yer alıyor.

Her Pazar akşamı yayınlanan Seni Kimler Aldı dizisinde Talat karakterine hayat veren Serhan Yavaş’ı sizler için daha yakından tanıdık.

Seni Kimler Aldı Talat Serhan Yavaş Kimdir?

Seni Kimler Aldı Talat Serhan Yavaş Kimdir?

Serhan Yavaş 27 Mart 1972 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Koç burcu ve 45 yaşında olan Serhan Yavaş dizi oyunculuğunun yanı sıra modellik de yapmaktadır. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olan ve üniversite yıllarında tenis dersleri de alan Serhan Yavaş 1990 yılından 1998 yılına kadar reklam oyunculuğu ve fotomodellik yapmıştır.

1996 yılında Muazzez Ersoy’un Nostalji 2 adlı albümünün çıkış parçası olan İntizar’ın video klibinde oynayan Serhan Yavaş 1999 yılında evlenince 2005 yılına kadar ticaretle uğraşmıştır.

2007 yılında Yemin dizisinde Menderes karakterini canlandıran Serhan Yavaş’a bu dizide Tuba Ünsal, Zeyno Üstünışık, Barış Yalçın gibi isimler eşlik etmiştir. 2008 yılında Yağmurdan Sonra adlı sinema filminde de rol alan Serhan Yavaş’a bu filmde eşlik eden isimler Pelin Batu, Turan Özdemir gibi isimler olmuştur.

Adını Kalbime Yazdım isimli dizide 2013 yılında rol alan Serhan Yavaş 1999 yılında yaptığı evliliği 2005 yılına kadar sürdürmüş ve ayrılmıştır. Serhan Yavaş’ın 1 kız çocuğu vardır.

2009 yılında Kadir Has Üniversitesi yılın en has erkek oyuncusu ödülüne layık görülen Serhan Yavaş tecrübesi ve başarılı olması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Serhan Yavaş aynı zamanda ATV ekranlarında yayınlanan Unutulmaz dizisindeki rolüyle de izleyenlerin gönlüne taht kurmayı başarmıştı. Dizi ile ilgili gelişmeler sizlerle olmaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın