Seni Kimler Aldı Konusu ve Oyuncu Kadrosu Nedir?

yorumsuz
182 views

Çok yakında ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Seni Kimler Aldı isimli dizi başrollerinde Fulya Zenginer Duygu Yetiş ve Yiğit Kirazcı rol alıyor. Ekranlara yeni gelecek olan Seni Kimler Aldı isimli dizi izleyicilerin beğenisini kazanacak iddialar arasında bulunuyor. Dizinin konusu bir oyuncu kadrosu herkes tarafından merak konusu oldu. Bizde merak edenler için bu detayları haberimizde paylaşmak istedik.

Başrollerinde ünlü isimlerin yer aldığı Seni Kimler Aldı dizisi bir aşk bir intikam hikayesini içeriyor. Zehra annesi Aynur ile birlikte İstanbul’un zengin ailelerinden Çamay ailesinin yanında çalışıp Yaşar ve birlikte büyüdüğü, bu ailenin oğlu Barış’ı aşık olur. Barış de Zehra’ya karşı duygularını fark eder. Fakat bu aşkın önünde çok sayıda engel bulunur Aynur’un evlatlık verdiği ama herkesin öldü bildiği Zehra’nın ablası Ceren intikam için geri döner ve herkes için tehlike olur. Konak’ta bu ilişkiyi onaylamayan isimlerden birisi de Cahide dir. Barış’ı Zehra dan ve Talat dan uzak tutmak için elinden geleni yapar.

Pastel Film’in Seni Kimler Aldı isimli dizi projesini Atv yayın hayatına başladı. Serhan Yavaş, Fulya Zenginer, Yiğit Kirazcı,  Ahmet Saraçoğlu ve Duygu Yetiş gibi isimlerin rol aldığı diziyi Sadullah Şentürk çekiyor, senaryosunu ise Pınar Uysal yazıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın