Seni Kimler Aldı Fulya Zenginer Zehra Kimdir?

yorumsuz
43 views

Seni Kimler Aldı Fulya Zenginer Zehra Kimdir? ATV ekranlarının beğeni ile takip edilen dizileri arasında yer alan ve her Pazar akşamı sevenlerinin karşısında olan Seni Kimler Aldı dizisinden bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Zehra karakterini canlandıran Fulya Zenginer ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Dizi ve programları ile birlikte Türk televizyonlarının en çok izlenenleri arasında yer alan ATV’nin dizileri hakkında bilgiler yayınlamayı sürdürüyoruz. Yaz dönemi için yayınlanmaya başlayan ve her Pazar akşamı yayınlanan bölümleri ile sevenlerini ekran başına kilitleyen Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Fulya Zenginer’i sizler için yakından tanıdık.

 

Seni Kimler Aldı Fulya Zenginer Zehra Kimdir?

Fulya Zenginer 21 Temmuz 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumlu olan ve dizi oyuncusu olan Fulya Zenginer 28 yaşındadır. 10 yaşındayken babasını kaybetmiş olan ve Zeytinburnunda ilkokulu okuduktan sonra Bakırköy Lisesi mezunu olan Fulya Zenginer Haliç Üniversitesi İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde okumuştur.

2006 yılında İki Aile dizisinde aldığı küçük bir rolle dizi oyunculuğuna başlayan ve 2009 yılında çeşitli firmaların reklam filmlerinde de rol alan Fulya Zenginer 2008-2010 yılları arasında başrollerini Özge Borak, Hande Soral, Ekin Türkmen gibi isimlerle paylaştığı Küçük Kadınlar dizisinde rol almıştır.

Ardından 2012-2013 yılları arasında Benim İçin Üzülme dizisinde Buse karakterini canlandıran Fulya Zenginer 2012 yılında Sağ Salim filminde rol almıştır. Son olarak 2016 yılında Seni Seven Ölsün filminde başrolleri Alper Saldıran, Hüseyin Avni Danyal, Durul Bazan, Ruhi Sarı gibi isimlerle paylaşan Fulya Zenginer bir çok yapımda rol almıştır.

 

Seni Kimler Aldı Zehra Kimdir?

Hizmetçilik yaptığı konakta küçüklükten beri Barış ile arkadaş olan ve onunla bütün sırlarını paylaşan Zehra Barış’a kendini bildi bileli aşıktır. Barış’ın Zehra hakkında bilmediği tek gerçek ise Zehra’nın kendisine olan aşkıdır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın