Seni Kimler Aldı dizisi final mi yapacak reytingleri tuttu mu?

yorumsuz
43 views

ATV ekranlarında yayınlanan Seni Kimler Aldı dizisi bitiyor mu final mi yapacak çok merak ediliyor. Dizi hakkında reyting ve final kararı söylentileri basında dikkat çekti.

Başrollerinde Duygu Yetiş ile birlikte Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı Seni Kimler Aldı isimli dizi final yapacak iddiası medyada dikkatleri üzerine çekti. İddialara göre dizi reytingler nedeniyle erken final yapabilir.

Seni Kimler Aldı dizisi ilk 4 bölümü geride bıraktı. Yavaş yavaş bir seyirci kitlesi edinmesi beklenen dizinin reyting sonuçları istenilenin gerisinde ve bu yüzden final yapacak şeklindeki iddialar son günlerde çok konuşulmaya başladı.

Yayınlanan ilk 4 bölümü ile reytinglerde ilk sıralara tırmanmayı başaramayan dizi 9.sırada kendisine yer edinmiş gibi görünüyor. Sezon sonunun da yaklaşmış olması ile birlikte dizinin yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı tartışılıyor.

Seni Kimler Aldı dizi yapımı ve ATV kanalı nasıl bir karar alacak merak ile bekleniyor. Tahmincilerin büyük bir çoğunluğu dizinin final yapacağını düşünüyor olması ilgi çekiyor.

25 Haziran tarihinde 9.bölümü ile ekranlara gelecek dizinin burada akıbetinin belli olması bekleniyor. Sezon finali de yapması ihtimaller arasında bulunan dizinin ekranlara kesin final yaparak veda etmesi bekleniyor.

2017 – 2018 sezonunda istediği başarıyı elde edemeyen Seni Kimler Aldı dizisinin yaz sezonunda ekranlara gelmesi beklenmiyordu. Eylül ayında ise dizinin yeni sezona başlama ihtimali zayıflamış olarak görülüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın