Seni Kimler Aldı Ceren Duygu Yetiş Kimdir?

yorumsuz
84 views

Seni Kimler Aldı Ceren Duygu Yetiş Kimdir? ATV ekranlarının beğeni ile takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Seni Kimler Aldı dizisinden bilgiler sizlerle oluyor. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Ceren karakterini canlandıran Duygu Yetiş ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Pazar akşamlarının fenomen yapımları arasında yer alan Seni Kimler Aldı dizisi ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Birbirinden ünlü isimleri oyuncu kadrosunda barındıran ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz.

Seni Kimler Aldı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden bir tanesi de Ceren karakteri ile Duygu Yetiş oldu. İşte Duygu Yetiş hakkında hazırladıklarımız;

 

Seni Kimler Aldı Ceren Duygu Yetiş Kimdir?

Ülkemizin ünlü isimleri arasında yer alan ve birden fazla yapımda rol almış olan Duygu Yetiş 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dizi oyuncusu olan Duygu Yetiş 33 yaşındadır. Haliç Üniversitesi tiyatro bölümü mezunu olan Duygu Yetiş 2001 yılında Tatlı Hayat dizisinde rol almıştır. Bu dizide Türkan Şoray, Haluk Bilginer, Asuman Dabak gibi birden fazla usta isimle çalışan Duygu Yetiş ardından 2004 yılında başrollerinde Ege Aydan, Yıldız Kaplan gibi isimlerin yer aldığı Evli ve Çocuklu dizisinde oynamıştır.

2009 yılında ATV ekranlarında yayınlanan Kış Masalı dizisinde de rol alan Duygu Yetiş bu dizide Cemal Hünal, Fırat Çelik gibi  isimlerle oynamıştır. Son olarak 2015 yılında Serhat Teoman ile birlikte başrollerini paylaştığı Acil Aşk Aranıyor dizisinde rol alan Duygu Yetiş Seni Kimler Aldı dizisinde ise Ceren karakterini canlandırmaktadır.

 

Seni Kimler Aldı Ceren Kimdir?

Babası bildiği adamdan başkasının evladı olduğunu öğrenen Ceren 26 yıldır çektiği eziyetin sebebini kimden çıkaracağını bilemez. Asıl adının Zeynep olduğunu öğrenen ve hesap sormak için kendisini evlatlık veren öz annesinin karşısına çıkan Ceren hesap soramaz. Ceren öğrendiği gerçeklerin ardından savaşı başlatmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın