Şener Şen’in yeni filmi Yol Ayrımı vizyon tarihi belli mi?

yorumsuz
122 views

Usta sanatçı Şener Şen bir süre aradan sonra yeniden setlere dönüyor. Yol Ayrımı filminde yer alacak Şener Şen’in başrol olacağı filmin vizyon tarihi merak ediliyor.

Türkiye’nin en usta sanatçıları arasında yer alan yaşayan efsane Şener Şen yeni bir film projesi ile setlere geri dönüyor. Türk seyircinin özlediği isimlerden birisi olan Şener Şen yeni filmde başrol olarak yer alacak.

7 yıl aradan sonra tekrar yönetmenlik koltuğuna oturan Yavuz Turgul, filmin yönetmenliğini üstlenecek. Usta yönetmenin kariyerinde; Eşkıya, Av Mevsimi, Muhsin Bey gibi başarılı filmler yer alıyor.

Yol Ayrımı filminin basında yer alan haberlere göre yapımcılığını başarılı yapım şirketi TMC üstlenecek. Ayrıca filmde Nihal Yalçın, Mert Fırat ve Tilbe Saran ile birlikte Rutkay Aziz de yer alacak.

Çekimlerine başlanan filmin seti İstanbul’da ve filmden ilk fotoğraflar basında yer buldu. Peki Şener Şen filmde nasıl bir karakter olarak seyircinin karşısına çıkacak?

Şen, Mazhar Kozanlı isimli karaktere hayat verecek. Kozanlı, babasından tekstil imparatorluğu devir almış ve tüm hayatını şirkete adamış bir adamdır. Söz konusu hedefleri olduğunda acımasız birisi olan Kozanlı, sert ve güçlü bir karakter olarak filmde yer alacak fakat daha sonra bir kaza geçirecek ve Kozanlı bambaşka bir hayatı seçecek.

Filmin vizyon tarihi henüz bilinmiyor fakat filmin çekimlerine başlanmış olması vizyon tarihinin uzak olmadığını gösteriyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın