Sen Anlat Karadeniz Dizisi Oyuncu Kadrosu Hangi Kanalda?

yorumsuz
42 views

Yeni sezonda her kanalın hedefi yeni çıkan dizilerini tanıtmak. Sen Anlat Karadeniz Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu Özeti Kanalı hangisi fragmanı ne zaman çıkacak soruları şimdiden sorulmaya başlandı işte yeni sezona girmeye hazırlanan dizinin bilgileri.

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Yapımcı ve Yönetmeni, yapımları ile adını duyurmuş Osman Sınav bu sezonda Feda ve Yalaza dizleriyle adını duyurmaya devam ediyor. Ancak bu son farklı yapımda ki dizisi ile yöresel olarak Karadeniz insanımızın samimiliğini ve sempatikliğini konu edecek, fakat tüm Türkiye ye hitap edecek dizinin yönetmenliğine hazırlanıyor.

Sen Anlat Karadeniz adlı yeni dizisi kadro ve ekip arayışına başladı. Sen Anlat Karadeniz Dizisinde kadroya dahil olacak isimlere teklifler gidiyor. Henüz ana karakterler için kesin açıklamalar olmasa da bu karakterler için şilvesi doğal ve etkin isimlerin seçileceği belli oluyor.

Sinegraf isimli senaryo yazım grubunun kaleminden çıkan dizi ismi Sen Anlat Karadeniz olarak karar verilmiş. Sen Anlat Karadeniz Dizisi nerde çekilecek diye merak ediliyor tabi ki Karadeniz dizisi Karadeniz in en güzel ilinde Trabzon’da çekimlere başlayacak olan dizi, yaylalarından ve bol yeşillikli manzaralar eşliğinde çekimleri yapılacak yani dizide, bol bol Karadeniz in güzel manzarasından yararlanacağız gibi duruyor.

Henüz oyuncu çalışmaları içerisinde olan dizinin çekimleri ağustos ayında başlayacak. Dizinin ekrana gelme tarihi çoğu dizi gibi yeni sezona yani eylül ayında devreye girecek.

Sen Anlat Karadeniz dizisi için detayları buldukça sizlerle paylaşacağız. İyi seyirler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın