Seda Sayan’ın Yeni Sevgilisi Kimdir?Nereli,Adı,Mesleği

yorumsuz
201 views

Ekranların ünlü şarkıcısı Seda Sayan’ın 2 ay boyunca aşk yaşadığı iddia edilen Yunanlı genç Cafer Tayuk kimdir? Seda Sayan bildiğiniz gibi genç aşkları ile magazin gündemini çok meşgul eden sanatçılarımızdan birisidir. Şimdiki aşkı yunan asıllı Cafer olup kendisi hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda paylaşmak istedik.

Seda Sayan’ın sevgilisi ile ilgili yaptığı açıklamalar akılları karıştırdı. Seda Sayan sevgilisi ile ilgili açık vermek istemedi ve biz ortak bir proje yürütüyoruz.O kişi benim sevgilim değil iş arkadaşım cümlelerini kullandı. Yunanlı olduğu iddia edilen Cafer ile Seda Sayan’ın macerası yaklaşık 2 ay öncesinden başladı. Yunan adalarına yaptıkları tatilde birlikte görülen ikili her ne kadar ilişkilerini inkar etse de magazin gündemi bu konu ile yakından ilgileniyor.

Seda Sayan’ın sevgilisi olduğu iddia edilen Cafer 10 yıldır evli olduğu Yunanlı kadını boşadı. Şöhret’i yakalamak için Yunanlı olduğunu söylese de tam bir Türk olan Cafer Seda Sayan ile birlikte görüntü verdikleri gazeteye bu görüntünün basına yansıması halinde kötü şeyler yapabilecekleri konusunda tehditlerde bulundu. Seda Sayan ile samimi pozları ve fotoğrafları herkesin dikkatini çekiyor.

 Cafer Tayuk kimdir?

1982 yılında Denizli’de dünyaya geldi. 35 yaşında olan Cafer Pamukkale Üniversitesi Müzik bölümünü bitirdi.Antalya İzmir Bodrum gibi şehirlerde sahne aldı üniversite son sınıfta okulu bırakarak Atina’ya yerleşti  .

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın