Seda Sayan’ ın Yeni Projesi Ne

yorumsuz
81 views

Seda Sayan’ ın Yeni Sezon Projesi. Yeni sezonda Seda Sayan hangi projeye imza atacak işte konuyla ilgili tüm detaylar haberimizde. Show TV ekranlarında evleneceksen gel isimli İzdivaç programını sunan Seda Sayan yeni sezonda evlilik programını bırakacak mı? Seda Sayan Önümüzdeki sezon nasıl bir program ile izleyici karşısına çıkacak merak konusu oldu ekranların beğenilen ismi Seda Sayan şarkıcı Bunun yanı sıra başarılı sunucu ile de Show TV ekranlarında uzun zamandır evleneceksen gel isimli programı sunuyordu. Programda Uğur Arslan ile birlikte başarılı projelere imza atan Seda Sayan’ ın samimi ve sıcak tavırları ile devam eden programı kanun hükmünde kararname el atmış gibi görünüyor. Önümüzdeki sezon yasaklanması beklenen evlilik programlarının ardından Seda Sayan’ ın 2017-2018 yılında nasıl bir projeye imza atacağım merak konusu oldu.

Seda Sayan’ ın Yeni Projesi Ne

Seda Sayan’ ın Yeni Sezon Projesi. Önümüzdeki sezonda evlilik programlarının yapılmayacağı yönünde hükümet sözcüsü tarafından açıklama yapıldı. Evlilik programlarındaki ahlak dışı davranış sergilenmesinin üzerine vatandaş tarafından Rtük’ e çok sayıda şikayet gitti. Bunun üzerine evlilik programlarında toplum ahlakına zarar veren durumlar olduğunu varsayan şikayetlerin ardından çok sayıda programları ceza kesildi .

Seda Sayan’ ın Yeni Sezon Projesi ne. Uzun zamandır evlilik programı sunan Uğur Arslan ve Seda Sayan önümüzdeki sezondan ekranlarda yer alacak mı merak ediliyor Uğur Arslan geçtiğimiz gün objektiflere yakalandı bir anda farklı bir projede yer alacağı sinyalleri verdi. Seda Sayan’da uzun yıllar sabah programı sunmuş başarılı performans sergilemiş biri olarak yeni projeler de karşımıza çıkacak diye bekliyoruz.

Seda Sayan’ ın yeni sezonda projesi ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın