Sana Kalbimi Verdim Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

yorumsuz
36 views

Sana Kalbimi Verdim dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri izleyiciler tarafından merak ediliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak yepyeni bir dizi için kollar sıvandı.  Senaryosunu Sema Ergenekon ve eylem Canpolat’ın Kaleme aldığı sana kalbimi verdim dizisi oyuncu çalışmaları devam ediyor.Dizi için İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay ile anlaşma sağlandı dizinin başrollerinde iki ünlü isim yer alacak.

İbrahim Çelikkol kimdir ?

14 Şubat 1982 tarihinde dünyaya geldi. İzmit kökenli olan oyuncu 187 boyundadır.basketbol ile ilgilenmektedir. Keşfedilmesi Osman Sınav tarafından gerçekleşmiştir. 2008 Yılında Osman Sınav Tarafından yapılan dizi Pars’da Başrol oyunculuğunu yapmıştır. Son olarak ise 2014 yılında Reaksiyon adlı dizide oynamıştır.

Birce Akalay kimdir?

19 Haziran 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncumuz  Pere güzel sanatlar lisesine tiyatro bölümü tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi tiyatro eleştirmenliği bölümünde bir süre eğitim gördükten sonra Haliç Üniversitesi’nde konservatuvar okuyarak eğitimini sonlandırdı. Küçük Ağa dizisinde rol aldı başarılı oyunculuğuyla adından sıkça söz ettirdi.

Nur Fettahoğlu

1980 yılında dünyaya gelen oyuncu 36 yaşındadır. Aşkı Memnu Muhteşem Yüzyıl ve Filinta dizilerinde rol almıştır.

Muhammet Uzuner

Cahit Gök

Son olarak O Hayat Benim dizisinde rol almıştır.

Arzu Gamze Kılınç

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın