Petek Show’ un Formatı Nedir

yorumsuz
59 views

Petek Show’ un Formatı Nedir Ekranların beğenilen ses sanatçısı Petek Dinçöz eğlenceli sunum aile bir süre önce Petek Show isimli programı herkesin beğenisini kazanmıştı. Sesinin ve dansının güzelliği ile izleyicileri enfes bir programa davet etti. Petek Dinçöz bu programı ile oldukça başarılı bir performans sergilemişti. Uzun süre devam eden programına ilgi azalınca Petek Show ekranlara veda etmek durumunda kalmıştı. Petek Dinçöz bir süre televizyon ekranlarında görülmedi.

Petek Show’ un Formatı Nedir

Petek Show’ un Formatı Nedir. Petek Dinçöz ekranlara yeniden geliyor Petek Show’un ekranlara veda etmesinin ardından Ünlü şarkıcı mutsuz bir evlilik yaşadı. Bunun da etkisi ile şarkılarına ve sevenlerine yeniden dönme kararı aldı. Konser programları ile adından söz ettiren sanatçı ekranlardan uzak kaldığı dönemde dinlendiği ve sevenlerinin karşısına çıkmak için iyi bir hazırlık yaptı.

Petek Show’ un Formatı Nedir. Petek Dinçöz hayranları yeniden Show programı ile ünlü sanatçı izleme fırsatı yakalayabilecekler. Magazin muhabirleri ile yaptığı röportajda Petek Show’un ekranlara geri döneceğim ücretini verdi. Petek Dinçöz Show programı ile ilgili ayrıntıya girmekten kaçıncı ünlü oyuncunun yeni projesi için heyecanlı olduğu da gözlerinden okunuyordu. 6 yılın ardından Petek Show tekrar hayata geçirildiği için çok heyecanlı olduğunu yansıtan isim Petek Dinçöz Eğlencenin kahkahanın ve  dansın eksik olmayacağını ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın