Ölümsüzler Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

yorumsuz
37 views

Star Tv’nin bu sezon yeni dizilerle damgasını vuruyor. Ard arda yeni projelerle en çok konuşulan kanal Star Tv’nin yeni dizi projesi ise bir uyarlama. Ölümsüz isimli dizinin kadrosu ve çeşitli açıklamaları için işte detaylar.

Yeni sezon için  Star TV’den yeni ve çok konuşulacak bir dizi Ölümsüzler geliyor. ANS’nin yapımcılığını yaptığı ve Kore dizisi olan Two Weeks’den dizisinin Türkçe uyarlaması olacak. Dizinin oyuncu ve kadro çalışmaları devam ediyor.

Başarılı bir kadro ile izleyici karşısına geçmek isteyen yapım şirketi oyuncu konusunda titiz davranıyor. Dizi için son olarak ‘İçerde’ dizisinin Yusuf Komiseri Mustafa Uğurlu ile anlaşma yapılmaya çalışıldığı duyumlarımız arasında. Dizinin yönetmeni ise Abdullah Oğuz olacak.

Peki yeni sezona bomba gibi gelecek bu dizininin konusu nedir bakalım.

Jang Tae-San kötü işlere bulaşmış mafya babasının pis işlerini üstlenen ve hal eden bir karakterdir. Bir gün 7-8 yaşlarında bir kız çocuğuna sahip biri olduğunu öğrenir. Kızının olduğunu öğrenmesi ardından aynı gün kızının ilik nakline ihtiyacı olduğunu ve kanser olduğunu öğrenir. Ancak Jang, aynı gün bir ikilem arasında daha kalır ve birinin peşindedir.

Kızını kurtarmak için az bir vakti vardır. Dizi Jang’ın kızını kurtarmak adına hem polis hem mafyadan saklanmasını konu alır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın