Oğlum Dizisi Oyuncu Kadrosu? Oğlum Dizisi Konusu? Dizi nerede Çekiliyor?

yorumsuz
140 views

 

Oğlum Dizisi Oyuncu Kadrosu? Oğlum Dizisi Konusu? Dizi nerede Çekiliyor? Oğlum dizisi oyuncu kadrosu? Dizide kimler yer alacak merakla bekleniyor. Dizinin çekimleri başladı mı? Oğlum dizisi nerede çekiliyor?
Kanal D ekranlarda yaz sezonu ekranlara gelecek olan Oğlum dizisinin baş rollerinde önemli isimler yer almakta.

Oğlum Dizisi Oyuncu Kadrosu? Oğlum Dizisi Konusu? Dizi nerede Çekiliyor?

Oğlum dizisinin oyuncu kadrosunda Ekin Mert Duymaz , Barş Falay ve Ataberk Mutlu yer alıyor. Kanal D ekranlarında yaz döneminde yer alacak dizinin yapımcısı Limon Film. Dizinin ön hazırlıkları devam ediyor. Çekimleri ise kısa bir süre sonra başlayacak.
Kanal D ekranlarında yaz döneminde yayınlanmaya başlayacak Oğlum dizisinin başrolünde Barış Falay yer almakta. Başarılı oyuncu Barış Falay 1972 Balıkesir doğumludur.Eğitimini Ankara Üniversitesinde tamamlamıştır. Son dönemlerde Medcezir ve Paramparça gibi sevilen dizilerde yer almıştır. Bir diğer başrol oyuncusu ise Ekin Mert Duymaz. Başarılı oyuncu 2 Aralık 1990 Hollanda doğumludur. İlk olarak 2014 yılında Not Defteri adlı dizi ile ekranlarda boy göstermiştir. Ekin Mert Duymaz en son Dayan Yüreğim adlı diziyle ekranlarda boy göstermiştir. Ve son olarak Ataberk Mutlu Başrolde yer alıyor. Ataberk Mutlu 14 Haziran 2005 yılı Tekirdağ doğumludur. Oyunculuk kariyerine Karadayı ike başlayan Ataberk Mutlu son olarak Poyraz Karayel ile ekranlarda yer almıştır. Başarılı çocuk oyuncu Poyraz Karayel dizisindeki oyunculuğu ile çok konuşulmuştur.

Kanal D ekranlarında yaz döneminde yerini alacak Oğlum dizisi ile ilgili haberler kesinleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın