O Ses Türkiye Bu Seneki Jüri Üyeleri Kimler?

yorumsuz
45 views

2017-2018 yeni sezonda O Ses Türkiye jüri üyeleri belli oldu. O Ses Türkiye yeni sezon için kolları sıvadı. O Ses Türkiye jüri yerinde sadece 1 kişi ayrıldı.Onun yerine ise Yıldız Tilbe geldi. O Ses Türkiye’den ayrılan jüri üyesi Sibel Can  olarak açıklandı. yeni sezona yine izlenme rekorları kırarak girmeyi planlayan O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyeleri hakkında detayları sizin için haberimizde hazırladık.

Aldığımız bilgilere göre 2017-2018 O Ses Türkiye jüri üyeleri Yıldız Tilbe Murat Boz Hadise ve Gökhan Hakan Özoğuz ve cisimler oluşacak. Sibel Can’ın pasif tavırları ve ağır duruşu ile O Ses Türkiye’ye çok iyi bir reyting getirmediği malum da onun yerine kendine has tavırları ve yorumları dobra kişiliği eğlenceli tavırları ile Yıldız Tilbe gibi yetenekli birinin gelmesi yerinde bir karar olmuş diye düşünüyoruz.

Hadise’nin O Ses Türkiye’den ayrılıyor olması yönündeki haberler ise yalanlandı. Hadise O Ses Türkiye jüriliği hakkında açıklama yaparak bu sene yine çok enteresan olacak. Yıldız deli Gökhan deli Ben Deli Murat Deli Cümlelerini paylaştı.

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye yarışmasına yoğunlaştı jüri üyeliği için görüşmeler başlattı imzalar aldı. Hadise’nin yerine Yıldız Tilbe’nin geleceği haberi yayılmıştı. Ancak bu doğrulanmadı ve Sibel Can ekranlara veda ederek sürpriz bir gelişme yaşandı. O Ses Türkiye 2017-2018 jüri üyesi olarak Yıldız Tilbe Murat Boz Hadise ve Gökhan Hakan Özoğuz beşlisi ile karşımıza çıkacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın