Nursel’in Mutfağı Yeni Sezon Hangi Kanalda Yayınlanacak?

yorumsuz
168 views

Ülkemizin sevilen gündüz kuşağı programları arasında yer alan ve her bölümü ilgi ile takip edilen Nursel’in Mutfağı programı ile ilgili yeni gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı sorusunun cevabı sizlerle..

 

Acun Ilıcalı’nın sunumunu ve yapımcılığını üstlendiği Var Mısın Yok Musun programı ile hayatımıza giren ve ardından kendi isminin de içinde bulunduğu Nursel’in Mutfağı programını sunmaya başlayan Nursel Ergin uzun yıllardır Show Tv ekranlarında görev yapmaktaydı. Yeni sezon öncesi Nursel’in Mutfağı ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor ve gelen bilgilere göre Nursel’in Mutfağı yeni sezonda başka kanalda yayınlanacak.

Uzun yıllar boyunca Show Tv ekranlarında izlediğimiz ve her bölümü merakla takip edilen Nursel’in Mutfağı yeni sezonda Eylül ayından itibaren Kanal D ekranlarında olacak. 2017-2018 yayın dönemi Eylül ayında başlayacak yeni bölümlerini artık Kanal D ekranlarından takip edebilirsiniz.

Nursel’in Mutfağı Yeni Sezon Hangi Kanalda Yayınlanacak?

İlk yayınlandığı dönemlerde hem yöresel hem de lezzetli tarifleri günün konuğunun evinde veren Nursel’in Mutfağı ardından konsept değiştirerek Nursel Ergin’in evinde vermeye başladı. Format değiştiren Nursel’in Mutfağı programı Nursel Ergin’in yeni bir eve taşınması ile bu evde çekilmeye devam ediyor.

Reytinglerde önemli bir noktaya ulaşan ve Show Tv’nin önemli reyting kozu haline gelen Nursel’in Mutfağı bu başarılı ilerleyişi ile bundan böyle Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Nursel’in Mutfağı Yeni Sezon Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Nursel Ergin Kimdir?

Nursel’in Mutfağı programı ile yükselişine devam eden Nursel Ergin 30 Temmuz 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. Bir döneme damgasını vuran Var Mısın Yok Musun programında da yarışan ve o günlerden beri tanıdığımız Nursel Ergin 1.60 boyunda ve 49 kilo ağırlığındadır.

Başarılı bir sunuculuk yapan Nursel Ergin’in anne ve babası Nursel küçük yaştayken ayrılmış ve Nursel Ergin Kasımpaşa yetiştirme yurdunda büyümüştür.

18 yaşında evlilik yapan ve bu evlilikten Begüm isminde bir kız evladı olan Nursel Ergin bu evliliğini 5 sene kadar sürdürmüştür ancak daha sonra anlaşmazlıklar nedeniyle boşanmıştır.

5-6 sene kadar profesyonel olarak antrenörlük de yapan Nursel Ergin bir süre bir teknoloji firmasında satış temsilciliği yapmıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın