Ne Seninle Ne Sensiz Programı Serkan ile Havva Kimdir?

yorumsuz
50 views

Bu sezon bilinenlerin aksine farklı formatta yarışma, dizi ve programlar ekranlarda yerlerini almaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de Ne Seninle Ne Sensiz isimli program ile ekranlara farklı ve bir o kadar ilgi çekici bir format ile geliyor.

Ne Seninle Ne Sensiz Seda Akgül ün başarılı sunumu ile karşımıza çıkıyor. Fox tv ekranlarında yerini alacak program küs ve ayrılma evresinde olan ilişkileri tekrar birleştirmek adına çaba sarf edip ilişkisini veya evliliğini kurtarmaya çalışan eşlere yardımcı oluyor tecrübeli kadrosu ile ailevi konularda yardım gerektirecek tüm sorunları çiftler arasında ki problemleri aşmaya geliyor.

Kimi zaman hüzün kimi zaman sevinç yaşayacağımız bu değişik format şimdiden çoğu kişi tarafından ilgi ve övgü görmüş durumda. Böyle programların televizyon ekranlarında olması aslında aile kavramına gerçekten önem veren Türk toplumumuz da ilgi ve merakla izleneceğinden benim ve program ekibinin kuşkusu yoktur diye düşünüyorum. Tabi ki konusu ile de merak uyandıran bu program bilgili ve psikolog alanında yetenekli, tecrübeli ve samimi bir dil, anlatım, konuşması ile bizi etkileyecek bir bilir kişiye ihtiyacı olacak bunun içinde gerçekten çok iyi bir isim seçilmiş başarılı Psikiyatr Dr. Ümit Yazman.

Ne Seninle Ne Sensiz Havva Ve Serkan Kimdir?

Havva Hanım ve Serkan Bey evlenip boşanmıştır. İki çiftin de birer çocuğu vardır. Bu çiftimizin de ayrılma kararları ise evlatları yüzünden olmuştur. 1,5 yıl beraberliğini sürdüren Havva Ve Serkan çiftimiz Neden Çocuk Yapmıyorsun?  Sorusu yöneltmiş Havva Hanım evliliğimiz oturmadığı için yanıtını vermesi Serkan beyi kızdırmış ve Seda hanımda tepki göstermiştir. Havva kendi öz oğlu ile Serkan’ın oğlunu aynı evde bulunmasını istemediği için çeşitli sorunlar oluşmuş aralarında. Havva Hanım. Havva Hanım ile aralarında ki diğer sorun ise serkan beyin eski karısının halas erkan beye   mesajlar yollamasıdır.

Benim fikrim şu yönde iki tarafta aslında evlatlarına bağlı ve düşünceli kişiler ikisinin de sorunu evladı uğruna sorunlar olmuş. Olaya şöyle bakmak gerekirse iki taraf birbirleri için evlatlarını aksatmak ve evlatlarının daha iyi ortamda yaşayabilmesi için ayrılmışlar. Bu şu yönden iyi evlatlarını bir kenara atıp ilişkilerine bakmak yerine evlatları uğruna ilişkilerinden vazgeçmişler. Oğlunu kenara atıp devam etmektense oğullarının huzuru adına ayrılmışlar. Havva hanım tekrar çocuk istememekte haklı tekrar yaşadığı olayı yaşamak istemeyişi yani tekrar bir evladı olduğunda ayrılmaları onlar için daha sıkıntılı olurdu havva hanım daha doğmamış çocuğu hakkında bile böyle düşünceli davranmış. Eğer konu sadece evlatları ise ikisi de iyi bir ebeveyni oldukları için araları açılmış bir şiddet vs. yok  ama sorun serkan beyin eski eşi ise olaylar farklı yöne gider ve aralarında ki sorun eski eşlerin hayatlarından atamamış olmaları ise olay farklı bir bakış açısı kazanır diye düşünüyorum.

Sizde bu konu hakkında düşüncelerinizi yorumlarınızı paylaşmak isterseniz en altta yorum yaz bölümünde ki iletiden mesajınızı okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

İyi seyirler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın