Ne Seninle Ne Sensiz Derya Ali Çifti Kimdir Sorunları

yorumsuz
39 views

Bu sezon bilinenlerin aksine farklı formatta yarışma, dizi ve programlar ekranlarda yerlerini almaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de Ne Seninle Ne Sensiz isimli program ile ekranlara farklı ve bir o kadar ilgi çekici bir format ile geliyor. Ne Seninle Ne Sensiz Seda Akgül ün başarılı sunumu ile karşımıza çıkıyor. Fox tv ekranlarında yerini alacak program küs ve ayrılma evresinde olan ilişkileri tekrar birleştirmek adına çaba sarf edip ilişkisini veya evliliğini kurtarmaya çalışan eşlere yardımcı oluyor tecrübeli kadrosu ile ailevi konularda yardım gerektirecek tüm sorunları çiftler arasında ki problemleri aşmaya geliyor. Kimi zaman hüzün kimi zaman sevinç yaşayacağımız bu değişik format şimdiden çoğu kişi tarafından ilgi ve övgü görmüş durumda. Böyle programların televizyon ekranlarında olması aslında aile kavramına gerçekten önem veren Türk toplumumuz da ilgi ve merakla izleneceğinden benim ve program ekibinin kuşkusu yoktur diye düşünüyorum. Tabi ki konusu ile de merak uyandıran bu program bilgili ve psikolog alanında yetenekli, tecrübeli ve samimi bir dil, anlatım, konuşması ile bizi etkileyecek bir bilir kişiye ihtiyacı olacak bunun içinde gerçekten çok iyi bir isim seçilmiş başarılı Psikiyatr Dr. Ümit Yazman.

               Ne Seninle Ne Sensiz    Ali-Derya Kimdir? Sorunları Ne

Ali Ve Derya çifti boşanıp tekrar evlenmiş bir çiftimizdir. Şu an da evliler fakat ayrı evlerde ikamet etmekteler. Sebebi ise sizi şoka uğratacak ilk beraberlikleri 3 yıl devam etmiş. Bu sürede bir oğulları olmuştur. İkinci defa ki evliliklerinde ise bir kızları olmuştur. Ali Bey eşine daima şiddet uyguladığı gerekçesi ile uzaklaştırma kararı verilmiştir.

Daha sonrasında ise bu kural kanuna uymadığı için 15 gün göz altına alınmıştır. Ali Bey bir keresinde Derya Hanım’ın kafasını darp etmiş sonrasında uzaklaştırma kararını tekrar almıştır. İkinci Uzaklaştırma kararı ise Beyzbol sopası ile linç edercesine darp etmesi sonucu almıştır. Sonrasında Derya Hanım evde kalamayacak duruma gelmiş dışarda uyumuştur. Çift program sayesinde bu sorunlarını aşabilecekler mi.

Kendi fikrimi eklemek gerekirse maalesef ki bu durumda devletimizin kadına şiddet uygulandığında verdiği kararlar caydırıcı olmamakla kalmayıp, kesin sonuçlar vermemiş olmalı ki Derya Hanım dışarda bir başına uyumaya mahkûm kalmış. Derya Hamınım bu durumu aslında devletimize bir serzeniş niteliğinde Ali Beye verilen uzaklaştırma kararı boşa çıkmış ve Derya Hanım şiddete maruz kalmıştır tekrardan.

Bakalım programımızda ki değerli psikiyatr doktorumuz ve avukatımız Derya Hanımın bu Zulmüne bir çözüm bulabilecek mi.. iyi seyirler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın