Ne Seninle Ne Sensiz Aynur Cengiz Çifti Kimdir?

yorumsuz
17 views

Bu sezon bilinenlerin aksine farklı formatta yarışma, dizi ve programlar ekranlarda yerlerini almaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de Ne Seninle Ne Sensiz isimli program ile ekranlara farklı ve bir o kadar ilgi çekici bir format ile geliyor.

Ne Seninle Ne Sensiz Seda Akgül ün başarılı sunumu ile karşımıza çıkıyor. Fox tv ekranlarında yerini alacak program küs ve ayrılma evresinde olan ilişkileri tekrar birleştirmek adına çaba sarf edip ilişkisini veya evliliğini kurtarmaya çalışan eşlere yardımcı oluyor tecrübeli kadrosu ile ailevi konularda yardım gerektirecek tüm sorunları çiftler arasında ki problemleri aşmaya geliyor.

Kimi zaman hüzün kimi zaman sevinç yaşayacağımız bu değişik format şimdiden çoğu kişi tarafından ilgi ve övgü görmüş durumda. Böyle programların televizyon ekranlarında olması aslında aile kavramına gerçekten önem veren Türk toplumumuz da ilgi ve merakla izleneceğinden benim ve program ekibinin kuşkusu yoktur diye düşünüyorum. Tabi ki konusu ile de merak uyandıran bu program bilgili ve psikolog alanında yetenekli, tecrübeli ve samimi bir dil, anlatım, konuşması ile bizi etkileyecek bir bilir kişiye ihtiyacı olacak bunun içinde gerçekten çok iyi bir isim seçilmiş başarılı Psikiyatr Dr. Ümit Yazman.

                   Ne Seninle Ne Sensiz Cengiz-Aynur Kimdir ?

Cengiz Bey ile Aynur Hanım 17 yıl evvel boşanmış ve 17 yıldır ayrılar. Bu çift birbirlerini unutamadıklarını söyleyerek geldiler. Peki bu iki birbirini seven çift neden ayrılmıştı az buz değil 17 yıl birbirlerinin akıllarından çıkmamışlar ve sevmişler peki bu çifti böyle 17 yıl ayıran sebep neydi. Hikayemize başlayalım Cengiz Bey İnşaat ustasıdır. Aynur hanım ise Ev hanımıdır.

Aynur Hanım Cengiz bey ile aralarını bozacak olay evliliklerinin 3. Gününde evet daha yeni evliyken gerçekleşir.

Cengiz bey duşa girer sonrasında Cengiz Beyin Babası ziyarete gelir Cengiz’i sorup tekrar gider. Cengiz Duştan çıkar çıkmaz babasını sorar ve maalesef ki eşine Tokat atar. Şiddet yüzünden ayrıldıklarını açıklayan çift barışmak için ne seninle ne sensiz programına konuk olur.

Şahsen benim düşüncem Aynur hanım o an o tokat a razı gelseydi eğer maalesef ki diğer şiddet mağduru pek çok kadın gibi daha ileri şiddet görebilirdi. Ben Aynur hanımın o an ki kararını doğru buldum ama 17 yıl sonra eşini sevdiğini söyleyip tekrar gelmesi biraz geç gelmiş bir duygu diye düşünüyorum.

Eğer sizde düşüncelerini paylaşmak ve bu çiftimizin yaptığını doğru ve ya yanlış olduğunu ifade edebilirsiniz. İyi seyirler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın