Mustafa Karataş Ramazan Ayı Programından Ne Kadar Para Kazanacak?

yorumsuz
180 views

Ülkemizin önde gelen ilahiyat adamları arasında yer alan Mustafa Karataş 2017 yılı Ramazan ayında Kanal D ekranlarında yayın yapacak. Peki Mustafa Karataş ne kadar kazanacak? İşte detaylar..

 

İslamiyet hakkında verdikleri bilgiler ve hoş sohbetiyle gönüllere taht kuran ülkemizin önde gelen din adamlarından olan Mustafa Karataş Kanal D ekranlarında ramazan ayı özel programı yapacak.

Ramazan ayı boyunca Kanal D’de ramazan ayı özel programlarıyla iftar ve sahur saatlerinde izleyenleriyle birlikte buluşacak olan Mustafa Karataş’ın ne kadar kazanacağı da merak konusu oldu.

Kanal D’de program yapacak olan Mustafa Karataş’ın söylentilere göre 400 bin TL gibi bir ücret kazanacağı belirtiliyor.

 

Mustafa Karataş Kimdir?

Mustafa Karataş 20 Mart 1961 tarihinde Sivas’ın Gürün ilçesinde dünyaya gelmiştir. 5 yaşındayken Karabük’e göç eden Mustafa Karataş Sakarya’da imam hatip lisesini bitirmiştir. 1980 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni ise 1984 yılında bitirmiştir.

2000 yılında İstanbul Üniversitesi ilahiyat fakültesine yardımcı doçent unvanıyla atanan Mustafa Karataş 2008 yılında doçent unvanını ve 2013 yılında da profesör unvanını almıştır.

Otuzdan fazla ilmi makalesi yayınlanan ve pek çok eseri bulunan Mustafa Karataş 2004 yılından bu yana televizyon programı yapmaktadır.

Ramazan İftar Sohbetleri, Cuma Sabahları, Muhabbet Kapısı gibi programları sunan Mustafa Karataş’ın yayınlanmış eserleri şu şekilde;

 

1 – Hadislerde ve Uygulamada Yemek Duaları

2 – İbadetlerde Ruh ve Şekil

3 – Mutlu Bir Yuva İçin Dört Mektup

4 – Hadislerin Sayısı

5 – Hz.Peygamberin Beden Dili

6 – Kul Peygamber

7 – En Güzel Dualar

8 – e-Fetva, Soru Cevap

9 – Hadis Rivayet Tarihi

10 – Şifalar Kitabı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın