Müge Anlı Kimdir Kaç Yaşında Nereli Hayatı

yorumsuz
66 views

Müge Anlı Kimdir Kaç Yaşında Nereli Hayatı Ülkemizin sevilen isimleri arasında yer alan ve hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu olan Müge Anlı ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık. İşte haberimizin detayları..

 

Uzun süredir ATV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü merakla takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 2017-2018 yayın dönemine 5 Eylül Salı günü yayınlanan canlı yayınla başladı. Yeni sezonda da ATV ekranlarında olacak programın sunumunu üstlenen Müge Anlı ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Müge Anlı Kimdir Kaç Yaşında Nereli Hayatı

Müge Anlı 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tv sunucusu olan ve yay burcu olan 44 yaşındaki ünlü sunucu yıllardır ATV ekranlarında kendi adının da taşıdığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunumunu üstleniyor.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan ve yüksek lisansını da Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yapan Müge Anlı Kanal D ekranlarında yayınlanan Şenay Düdek ile birlikte yayınlanan Dobra Dobra programın sunmuştur.

Daha sonra Tatlı Sert ismindeki programını ATV ekranlarında sunmaya başlayan Müge Anlı 1993 yılında Burhan Akdağ ile evlenmiştir ve 2008 yılında boşanmıştır. Hafta içi her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan Müge Anlı’nın yeni sezon ilk bölümü 5 Eylül 2017 Salı günü başladı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın