Milyonluk Resim Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Selçuk Yöntem Kimdir?

yorumsuz
94 views

Milyonluk Resim Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Selçuk Yöntem Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının Selçuk Yöntem’ in sunumuyla ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Yarışma programı çok yakında ekranlarda yerini alacak.Milyonluk Resim Yarışma programı ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Milyonluk Resim Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Selçuk Yöntem Kimdir?

Milyonluk Resim Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Selçuk Yöntem Kimdir? Selçuk Yöntem’ in sunumuyla Fox ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni yarışma programı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Yarışmada ekrana verilen bir resim ve o resim ile alakalı bir soru sorulacak. Bildiği her soruya göre para ağacında ilerleme kaydeden yarışmacı eğer 12 soruyu da doğru cevaplarsa 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olacak. Bugüne kadar ki yarışma formatlarının ötesinde bir bilgi yarışması olacağa benziyor. Formatlık Resim yarışma programı acaba beğenilecek mi? Ekranlarda yerini almaya gün sayan programın reyting durumu nasıl olacak? Bu soruların hepsinin cevabı merakla bekleniyor.

Milyonluk Resim Yarışması Ne Zaman Başlıyor? Selçuk Yöntem Kimdir?

Milyonluk Resim yarışması Selçuk Yöntem’ in sunumuyla çok yakında ekranlarda yerini alacak. Fox Tv ekranlarda yerini alacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın