Meryem Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Oyuncu Kadrosu

yorumsuz
57 views

Meryem Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Oyuncu Kadrosu Kanal D ekranlarında yakında yepyeni bir dizi daha başlıyor. Birbirinden ünlü oyuncuların oyuncu kadrosunda barındıran Meryem dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte diziden bilgiler..

 

Yaz sezonunun öne çıkan kanalları arasında yer alan ve önemli projeleriyle seyircilerin karşısında olan Kanal D ekranlarından yepyeni bir dizi daha geliyor. Yapımcılığını TMC Film’in üstleneceği yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu Meryem dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Yağmurlu bir gecede yaşanan kazanın ardından hayatı değişen üç gencin hikayesini ele alan Meryem dizisinde sevdiği adam için işlemediği bir suçu üstlenen Meryem karakteri öne çıkacak. Öte yandan kariyer ve güç uğruna her şeyi yapabilecek birisi olan Savcı Oktay ve aşık olduğu kadın için gözünü karartacak birisi olan Savaş da Meryem Dizisinde hikayenin içinde olan isimler olarak ön plana çıkıyor.

 

Meryem Dizisi Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Oyuncu Kadrosu

Ayça Ayşin Turani Furkan Andıç, Serenay Aktaş, Açelya Topaloğlu gibi isimlerin yer aldığı Meryem dizisinin tanıtım fragmanı da yayınlandı. Yakında başlayacak olan Meryem dizisinin künyesi ve oyuncu kadrosu da şu şekilde;

 

Yapım : TMC

Yapımcı : Erol Avcı

Yönetmen : Mustafa Şevki Doğan

Proje Tasarım : Duygu Albayrak

Senaryo Süpervizörü : Emre Özdür

Senaryo : Meryem Gültabak, İlke Gürsoy

Uygulayıcı Yapımcı : Cengiz Keten

Müzik : Kıraç ve Garbiyeli

 

Oyuncular : Furkan Andıç (Savaş), Ayça Ayşin Turan (Meryem), Cemal Toktaş (Oktay), Açelya Topaloğlu (Derin), Bestemsu Özdemir (Beliz), Uğur Çavuşoğlu (Yurdal), Serenay Aktaş (Burcu), Kenan Acar (Güçlü), Sema Öztürk (Tülin), Ayten Uncuoğlu (Nurten), Beste Kanar (Naz Sargun) , Uğur Demirpehlivan (Gülümser), Necmi Yapıcı (Ertan Komser), Gülden Avşaroğlu (Selma), Tekin Temel (Turan), Efsane Odağ (Zeliş), Yıldırım Beyazıt (Orhan), Sonat Dursun (Rıza), Aydan Kaya (Elif), Mutlu Güney (Arif Akça)

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın