Meryem Dizisi Serenay Aktaş Kimdir? Serenay Aktaş Boyu Kilosu Yaşı?

yorumsuz
61 views

Meryem Dizisi Serenay Aktaş Kimdir? Serenay Aktaş Boyu Kilosu Yaşı? Kanal D ekranlarında yeni yayın hayatına başlamaya hazırlanan yeni dizi Meryem çok yekında ekranlarda yerini alacak. Tmc Film tarafından yapımcılığı yapılan yeni dizinin yakında ilk bölümü ile ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Baş rollerinde Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıç’ ın oynayacağı yeni dizi çok yakında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak. İşte Meryem dizisi ile ilgili tüm detaylar ve gelişmeler haberimizde sizlerle.

Meryem Dizisi Serenay Aktaş Kimdir? Serenay Aktaş Boyu Kilosu Yaşı?

Meryem Dizisi Serenay Aktaş Kimdir? Serenay Aktaş Boyu Kilosu Yaşı? Yeni dizi çok yakında Kanal D ekranlarında yerini alacak. Yeni dizide ekranlarda rol almaya başlayacak bir diğer isim de Serenay Aktaş olacak. Yaz sezonunda ekranlarda yerini almaya hazırlanan yeni dizi bakalım yeni sezonda da olacak mı şimdiden bu konu da merak ediliyor. Tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Dizi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Meryem Dizisi Serenay Aktaş Kimdir? Serenay Aktaş Boyu Kilosu Yaşı?

Serenay Aktaş Kimdir?

Serenay Aktaş 1993 yılı İstanbul doğumludur. Lisanslı futbol oyuncusu olan Serenay Aktaş Antalyaspor kadın futbol takımında oynamıştır. Survivor yarışma programına da katılan başarılı oyuncu 2010 yılında Kanıt dizisinde oynamıştır. Daha sonra da Muhteşem Yüzyıl , İlişki Durumu Evli dizilerinde oynamıştır ve şimdi ise Meryem dizisinde ekranlarda yer alacaktır.

Meryem dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın