Masum Dizisi Konusu Nedir? Masum Dizisi Başlıyor!

yorumsuz
34 views

Masum Dizisi Konusu Nedir? Masum Dizisi Başlıyor! Yeni dizi hayatına başlamaya hazırlanan yeni dizi Masum çok yakında Dijital Tv sektörüne adım atacak. 27 ocak tarihinde Blu Tv ile yayın hayatına başlayacak olan yeni dizinn konusu ne yeni dizi beğenilecek mi bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz. İşte detaylar haberimizde sizlerle.

Masum Dizisi Konusu Nedir? Masum Dizisi Başlıyor!

Masum Dizisi Konusu Nedir? Masum Dizisi Başlıyor!

Masum Dizisi Konusu Nedir? Masum Dizisi Başlıyor! Konusu ve oyuncu kadrosu ile şimdiden çok dikkat çeken ve konuşulmaya devam eden yeni dizi Masum yakında Blu Tv ekranlarında yerini alacak. 60 dakikalık bölümlerden oluşarak toplam 8 bölümden oluşacak olan dizi bakalım beğenilecek mi merak ediliyor.

Yeni dizide birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Haluk Bilginer , Nur Sürer , Ali Atay , Okay Yalabık , Serkan Keskin , Tülin Özen , Bartu Küçükçağlayan , Mehmet Özgür gibi isimler yer alıyor.

Masum Dizisi Konusu Nedir? Masum Dizisi Başlıyor!

Masum dizisi dram ve polisiye türünde bir dizi olacak. Yeni internet dizilerinden biri olacak olan yeni dizi Masum bakalım ekranlarda beğenilecek mi merak ediliyor.

Ocak ayında Blu Tv ile internette yayınlanacak olan yeni dizi bakalım beğenilecek mi ve beklenilen ilkeyi görecek mi bakalım hep birlikte izleyip göreceğiz.

Masum dizisi ile ilgili detaylar ve gelişmeler haberlerimizde sizlerle olacak. Detayları ve gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Sakın kaçırmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın