Leke Dizisi Nerede Hangi Kasabada Çekiliyor?

yorumsuz
22 views

Leke Dizisi Nerede Hangi Kasabada Çekiliyor?Leke Oyuncu Kadrosu ve Konusu.Geçen sezon Burak Sağyaşar ve Timur Savcı’nın deneyimlerini birleştirmesi ile kurulan TİMS&B Yapım’dan yeni ve bir o kadar başarılı olacağı kesin bir dizi ekranlarımıza girmeye hazırlanıyor. Ayfer Tunç ve TİMS&B’nin yapımında yer aldığı leke dizisi deneyimli ve başarı ekibi ile şimdiden izleyiciyi meraka sürüklemişe benziyor.  Çekimleri İstanbul dışında devam eden projenin ekip yönetmenliğini Faruk Teber’in üstleneceği belirtiliyor.

Dizi severlerin merak konusu olan ve şimdiden yoğun sorulara maruz kalan dizi ekibi açıklamalarını arttıracağa benziyor. Şimdilik kesinleşmiş bilgileri ve diziyi size açıklayalım.

Leke Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Konusu ve senaryosu hazır olan dizinin çekimleri başlamak için yeni sezonu bekliyor. Bizi bir aşk hikayesi ile ekran karşısında bağlayacak dizinin kanalı Star Tv olacağa benziyor.  Oyuncu kadrosu netleşme aşamasında olmasa da dizinin deneyimli ve başarılı ekibi dizinin şimdiden konuşulmasını sağlamışa benziyor. Türk dizilerinde aşk konusu izleyiciyi ekrana bağlamış olacak ki pek çok dizi aşk konularını işliyor ama bu dizinin sıradan aşk konulu dizilerden farklı olacağını dizi ekibi bize yansıtıyor.

 Seyirciye sürpriz olması açısından dizi ve senaryo şimdilik sır gibi saklanmakta fakat yeni bilgiler geldikçe bu konuyu sizlere sunacağız. Dizinin kadrosundan yeni isimler açıklanmaya başlar başlamaz sizlere sunacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın