Leke Dizisi Konusu Oyuncu Kadrosu Kimler Var?

yorumsuz
47 views

Yeni sezonda ekranlarda yerini tutacak olan “Leke” dizisinin baş rol oyuncuları ve çekimlerin nerde yapılacağı sır gibi saklanıyor.

Yine aşkı konu alan bu dizi tahmin ettiğimiz kadarıyla  aralarında bir çok tehlike ve engelin olacağı tutkulu bir aşkı konu almıştır.Böyle gerilim dolu aşk konulu diziye çok usta ve sempatik, ekranlarda görünmekten izleyicilerin sıkılmayacağı oyuncu kadrosunun seçilmesi lazım.

Entrika ve engebelerin bir birini takip edeceği  yılmaz  aşkı konu alan bu dizi Ağustos- Eylül ayları gibi ekranlarda görünmeyi planlıyor. Konu aşk olunca baş rola seçilecek partnerlerin  bir birlerini tamamlamalı , bir birilerine yakışır olması ve oyunculuğun hakkını veren seçkin oyuncu olması şart.

Bu dizi için  Engin Akyürek ve Özgü Namal ikilisi çok yakışır.  Zira, Özgü Namal uzun süredir ekranlarda görünmüyor ve kendisini çok özledik. Özgü Namalın usta oyunculuğu “Leke” adlı diziyi çok tutulan diziler listesine dahil ede bileceğine inanıyorum.

Engin Akyürek  çok sempatik ve heyecanla izlediğimiz , ekranlarda görmekten yorulmadığımız  erkek oyunculardan. Böyle gerilim ve tutkulu aşk konusu olan dizi için bu ikili dizi için çok ses getirir zannımca.

Zeynep Ferah Abdullah da geçen sezon ekranlarda görmediğimiz  aranan oyunculardan.

“Öyle bir geçer zaman ki” dizisindeki oyunu ile ardından çok konuşulmuştu.  Rolunun üstesinden  başarı ile gelmesi onu izleyiciye sevdirdi.

“Leke” dizisinin  nerde çekileceği ile ilgili Tahminler İstanbul üzerine yoğunlaşırken

Çevre İllerde de ola bilmesi ihtimaller arasında.  İstanbulda  bir çok dizinin çekilmesi, bazı dizilerin başka şehirlerde çekilmesini  gerektire bilir. En azından seyirci estetik zevkten de mahrum kalmasın. Bursa, Yalova , Eskişehir gibi güzel şehirler olursa izleyiciler bir az da sanal seyahat etmiş olurlar.

Dizi ekibine şimdiden başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın