Kördüğüm Uttaran Dizisi Ne Zaman Başlayacak Yayın Tarihi

yorumsuz
156 views

Kördüğüm Uttaran Dizisi Ne Zaman Başlayacak Yayın Tarihi Ülkemizin Hint dizileri ile özdeşleşmiş kanalı Kanal 7’den yepyeni bir dizi daha geliyor. Bu dizinin ismi ise Uttaran yani Türkçe anlamıyla Kördüğüm. Dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili haberimizin detayları sizlerle..

 

Dizi konusunda diğer kanallara göre farklı bir politika izleyerek Hint dizilerini yayınlayan ve bu konuda oldukça iyi bir şekilde ilerlemeye devam eden Kanal 7’den Zor Sevda dizisinin bitmesinin ardından yepyeni bir dizi daha geliyor.

Gerek düşük reytinglerden dolayı gerek ise seyircilerin olumsuz yorumlarından dolayı dizide erken finale gitme kararı alan Kanal 7 ekranlarının yeni dizisinin ismi ise Uttaran yani Kördüğüm olacak.

Ülkesi Hindistan’da başarılı yıllar geçiren Uttaran dizisi 2008-2015 yılları arasında yayınlanmış ve önemli reyting sonuçları elde etmişti. 2015 yılının ardından 2 senelik bir arayla bu sefer ülkemizde boy gösterecek olan Kördüğüm dizisinin ne zaman başlayacağı ise en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor.

 

Kördüğüm Uttaran Dizisi Ne Zaman Başlayacak Yayın Tarihi

Hindistan’ın ünlü oyuncularının başrollerinde yer aldığı Kördüğüm dizisi için start verildi. 31 Temmuz Pazartesi günü saat 16.30’da yayınlanacak olan Zor Sevda dizisinin final bölümü ile birlikte Kördüğüm dizisi ekranlardaki yerini kısa süre içerisinde alacak.

İki kız kardeşin farklı hayatlar içerisinde acıklı bir hikayesini ele alacak olan Kördüğüm dizisinin henüz başlama tarihi netlik kazanmamış durumda. Kesin bilgi olduğu takdirde sizlerle paylaşacağız. İşte oyuncu isimleri ve karakterler;

 

İchcha Tina Dutta

 

Tapasya Rashami Desai

 

Veer Singh Nandish Singh

 

Mukta Sreejita De

 

Akash Mrunal Jain

 

Raghuvendra Gaurav Chopra

 

Jogi Takur Ayub Khan

 

Damini Vaishali Thakkar

 

Veer Singh Vikas Bhalla

 

Vishnu Ajay Chaudhary

 

Divya Pragati Mehra

 

Sumitra Pratima Kazmi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın