Kördüğüm Dizisi Tapasya Kimdir Rashmi Desai Yaşı Instagram Hesabı Sevgilisi

yorumsuz
188 views

Kördüğüm Dizisi Tapasya Kimdir Rashmi Desai Yaşı Instagram Hesabı Sevgilisi Türk televizyonlarına Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi daha katılıyor. Orijinal ismi Utturan Türkçe karşılığı ise Kördüğüm dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Tapasya karakterini canlandıran Rashmi Desai ile ilgili haberimiz sizlerle!

Kördüğüm dizisi Zor Sevda dizisinin bitimi ile birlikte Kanal 7 ekranlarının yeni reyting kozlarıdan bir tanesi olacak. Ülkesinde 1500 bölüm küsür süren ve 8 yıl boyunca Hindistan’ın ünlü kanalı Colors Tv’de yayınlanan Kördüğüm dizisi ülkemizde de yakın zamanda yayınlanmaya başlayacak.

Kördüğüm dizisinde farklı hayatlar yaşayan iki kız kardeşin hikayesi ele alınıyor. Dizinin başrol oyuncularından olan ve Tapasya karakterini canlandıran Rashmi Desai ile ilgili bilgiler ise şu şekilde;

Kördüğüm Dizisi Tapasya Kimdir Rashmi Desai Yaşı Instagram Hesabı Sevgilisi

Dizinin oyuncularından olan ve Tapasya karakterini canlandıran Rashmi Desai 4 Ağusots 1986 tarihinde Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Oyuncu mesleğini elinde bulunduran ve aynı zamanda modellik ve dansçılık da yapan Rashmi Desai 1.60 boyunda ve 58 kilo ağırlığındadır.

2012 yılında Nandish Sandhu ile dünya evine giren ve bu evlilikten ise Maya isminde bir kızı bulunan Rashmi Desai kötü karakter dalında en iyi kadın oyuncu ödülünün de sahibi olmuştur.  1.6 milyon takipçisi olan Rashmi Desai Kördüğüm dizisinde Tapasya karakterini canlandırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın