Kördüğüm Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

yorumsuz
2.638 views

Kördüğüm Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Kördüğüm ile ilgili gelişmeleri merak edilenleri sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. Dizinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yapacağı ile ilgili merak edilenler sizlerle!

 

Yakında başlayacak olan ve Hindistan’ın ünlü oyuncularının içerisinde yer aldığı Kördüğüm dizisi yani orijinal ismi ile Utturan dizisi ile ilgili bilgileri sizler için hazırlıyor ve aktarmaya devam ediyoruz. Hindistan’ın ünlü kanallarından olan Colors Tv’de tam 8 yıl boyunca yayınlanan Kördüğüm dizisinin ülkemizde ne kadar uzunlukta yayınlanacağı merak konusu oldu.

Bundan önceki diziler 4 bölüm birleştirilerek yayınlanmış ve uzunluğuna göre 1 sene boyunca yayınlandığı olmuştu. Oldukça uzun bir dizi olan Kördüğüm dizisinin de bu diziler kervanına katılacağı düşüncesindeyiz.

Kördüğüm Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Yayınlanan diziler içerisinde uzun soluklu dizileri tercih eden ve bu politika ile de genel anlamda başarıyı yakalayan Kanal 7 Kördüğüm dizisi ile bu politikaya devam ediyor. Ülkesinde 1500 küsür bölüm yayınlanan Kördüğüm dizisi ülkemizde ise bölümlerin birleştirilerek yayınlanacağını düşünürsek 390 bölüm sürecek.

390 bölüm yayınlanması ise dizinin 1 seneye yakın devam etmesi anlamına geliyor ve dizinin 2018 Ekim- Kasım aylarında final yapması planlanıyor.

Hindistan’daki kitlesi oldukça büyük olan Kördüğüm dizisinin ülkemizde de önemli başarılara ulaşması ve izlenmesi ön görülüyor. Gelişmeleri aktaracağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın