Kördüğüm Dizisi İchcha Kimdir Tina Dutta Kaç Yaşında Fotoğrafları

yorumsuz
397 views

Kördüğüm Dizisi İchcha Kimdir Tina Dutta Kaç Yaşında Fotoğrafları Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Kördüğüm yakında başlayacak. Bizler de dizi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve başrol isimlerinden olan Tina Dutta ile ilgili haberimizin bilgileri sizlerle..

Kanal 7 dizisinde 31 Temmuz Pazartesi günü final yapacak olan Zor Sevda dizisinin ardından yeni dizinin ismi Kördüğüm oldu. Orijinal ismi Utturan olan Kördüğüm dizisi oldukça acıklı bir hikayeyi ele alıyor.

Farklı hayat süren iki kız kardeşin hikayesini ele alan Kördüğüm dizisi yakında başlayacak. Dizinin başrol oyuncularından olan Ichcha karakterini ise Tina Dutta canlandırıyor.  Hindistan’da tanınan ünlü aktörlerin başında gelen Tina Dutta’yı sizler için daha yakından tanıdık.

Kördüğüm Dizisi İchcha Kimdir Tina Dutta Kaç Yaşında Fotoğrafları

Kördüğüm dizisinin başrol oyuncularından olan İchcha fakir ve eşini kaybetmiş olan Damini’nin kızı olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda ev sahibi olan zengin aile olan Divya ve Bay Tokur çiftinin kızı Tapasya ile de güzel bir arkadaşlığı bulunan İchcha karakterini canlandıran isim ise Tina Dutta olacak.

Tina Dutta 27 Kasım 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. 1.55 cm boyunda ve 53 kilogram ağırlığında olan Tina Dutta Kördüğüm dizisi ile ünü yakalamıştır. En iyi kadın oyuncu dalında ödül kazanan ve evli olmayan Tina Dutta sosyal medyada tam 1.6 milyon takipçisi ile de ne kadar ünlü olduğunu gösteriyor.

Kördüğüm dizisi ile ilgili gelişmeleri ve merak edilenleri sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın