Kördüğüm 5 Eylül 30.Bölüm İçça ve Tapasya Barışıyor

yorumsuz
135 views

Kördüğüm 5 Eylül 30.Bölüm İçça ve Tapasya Barışıyor Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kördüğüm dizisinde heyecan sürüyor. Dizi 5 Eylül Salı günü 30.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. İşte detaylar..

 

Ülkemizde Hint dizileri ile dizi severlerin karşısına çıkan Kanal 7’nin sevilen Hint dizilerinden Kördüğüm dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Ünlü Hindistan aktörlerinin başrollerinde yer aldığı ve orijinal ismi Utturan olan Kördüğüm dizisi ülkesinde tam 8 sene boyunca yayınlandı.

5 Eylül Salı günü yayınlanacak olan 30.bölüm ile ekranlarda olacak Kördüğüm dizisinde son yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Kördüğüm 5 Eylül 30.Bölüm İçça ve Tapasya Barışıyor

Kördüğüm dizisinde Thakur Tapasya ile konuşup İçça’dan çok onu sevdiğini anlatmıştır. İçça ve annesi Damini’ye yaptıklarından dolayı pişman olan Tapasya İçça ile annesinin evden gitmesini engellemek için adeta onlar yalvarır ve Damini de Tapasya’nın samimiyetine inanarak evde kalmaya karar verir.

Babasının İçça ile çok vakit geçirmesine sinirlenen ve adeta kıskançlık krizleri geçiren Tapasya’nın bu davranışının ardından babasının yaptığı konuşma böylelikle etkili olmuştur. Tam her şey düzeldi derken İçça’nın annesi ve babası ile uyuduğunu görünce adeta deliye döner ve yeniden İçça’yı kıskanmıştır. Tapasya İçça’nın annesi ve babasının elinden almasından korkmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın