Komşular Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

yorumsuz
72 views

Komşular Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Yeni sezon hazırlıklarına tam gaz devam eden Kanal D’den yepyeni bir dizi daha geliyor. Dünya üzerinde en çok izlenen yapımlar arasında yer alan Neighbours dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkacak olan Komşular dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Kanal D ekranlarında yeni sezonda yepyeni bir dizi daha dizi severlerin karşısında olmaya hazırlanıyor. Dünya üzerinde en çok izlenen diziler arasında yer alan ve Avustralya yapımı olan Neighbours dizisinin uyarlaması olarak dizi severlerin karşısına çıkacak olan Komşular dizisinin yapımcısı da Medyapım olacak.

Yeni sezonda Shameless dizisinin uyarlaması Bizim Hikaye, Kore dizisi Women’ın uyarlaması Kadın dizisi ile dizi severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Medyapım’ın son uyarlama projesi de Komşular dizisi oldu.

Komşular Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu

Komşular dizisinin orjinali olan Neighbours dizisinde Ramsay sokağında yaşayan insanların hayatlarını ve ilişkilerini ele alan bir dizi olarak izleyenlerin karşısına çıktı. İlk bölümü ile 18 Mart 1985 tarihinde yayınlanmasına rağmen klasikler arasında kendisine yer bulan Komşular dizisi Reg Watson tarafından uyarlanmıştır.

Avustralya televizyonlarında en çok gösterilen dizi olarak da tarihe geçen Neighbours’un uyarlanması olarak Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Komşular dizisinin henüz oyuncuları netlik kazanmadı. Komşular dizisi hafta içi her gün gündüz kuşağında yer alacak ve senaristliğine de Zehra Çelenk yapacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Eylül 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın