Kısmetse Olur Yarışmasında Tekme Tokat Kavga!

yorumsuz
75 views

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kısmetse Olur yarışmasında geçtiğimiz günlerde gündeme damga vuran Şehmus Emre kavgasının görüntüleri yayınlandı! İşte detaylar..

 

Seda Akgül’ün sunumuyla Kanal D resmi sitesi üzerinden yayınlanmaya devam eden ve her hafta birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı Kısmetse Olur evinde damgasını vuran Emre Şehmus kavgasının detayları ortaya çıktı.

Tekme tokat birbirine giren yarışmacıları diğer yarışmacılar güçlükle sakinleştirip ayırıyor. Diğer damat adaylarının da araya girmesiyle olay daha fazla büyümeden bitiyor.

 

Kısmetse Olur Son Bölüm Neler Yaşandı?

Son olarak 20 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan Kısmetse Olur’da heyecan ve gerilim dolu anlar yaşandı. Bir kişinin eleneceği Kısmetse Olur yarışmasında Melis ve İlkay çiftinde yine aile konusu gündemdeydi. Melis yaşadığı gerginlik sonucunda baygınlık geçirdi.

Bu haftanın birincileri ise Farima ve İlkay oldular. Tüm adaylar evden gitmesi için birer isim belirleyecekleri odalar gittiler. Yapılan oylama sonucunda gitmesi için en çok oyu alan gelinlerden Rabia damatlardan ise Şerif oldu.

Zarftan çıkan eleme yok yazısı ile Kısmetse Olur yarışmacıları çok rahatladı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın