Kısmetse Olur Şehmus Emre kavgası neden kavga ettiler olay görüntüler

yorumsuz
120 views

Kısmetse Olur programında Şehmus ile Emre kavga etti. Peki iki damat adayı neden birbirine girdi. Kanal D’nin sevilen programında olay kavga ve ayrıntıları burada.

Sevilen internet programı Kısmetse Olur’da geçtiğimiz gün olay bir kavga yaşandı. Damat adaylarından Şehmus ile Emre adeta birbirlerine girdiler. Olay kavganın ayrıntıları da belli olmaya başladı.

Son eleme bölümü ile ekranlara gelen program kaldığı yerden internet üzerinden yayınlanmaya devam edecek. Gerilim dolu bir bölümü geride bırakan Kısmetse Olur yarışmasında neden kavga çıktı çok merak ediliyor.

Tekme tokat birbirlerine girişen iki damat adayını diğer adaylar güçlükle ayırdı. Savaş alanına dönen stüdyoda oldukça gergin ve negatif anların yaşanması büyük olay oldu.

Kısmetse Olur’un yeni bir uygulama olarak yayınlandığı Görmedikleriniz Duymadıklarınız bölümünde kavganın ayrıntıları da paylaşıldı. İki yarışmacının tekme tokat kavga ettiği görülen görüntüler Şehmus neden diskalifiye oldu sorusunun da yanıtı oldu.

Yarışmada bir süre önce damat adayı Şehmus diskalifiye olmuş ve damatlar evinden gönderilmişti. Şehmus’un neden diskalifiye olduğu bu görüntüler ile açığa çıkmış oldu.

Görüntülerde popüler damat adaylarından birisi olan Emre ile kavga ettiği görülen Şehmus’un hatalı olması nedeniyle elendiği düşünülüyor. Kısmetse Olur porgramı yeni uygulaması ile seyirciyi şaşırtmaya devam edecek gibi görünüyor.

Seyircinin görmediği ve bilmediklerini açıklayan Kısmetse Olur programı son günlerin en çok konuşulanları arasında yer alıyor. İkilinin neden kavga ettiği ise bilinmiyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın