Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Kimdir Kaç Yaşında Mesleği

yorumsuz
81 views

Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Kimdir Kaç Yaşında Mesleği Kanal D’nin resmi internet sitesinde yayınlanan ve her bölümü ilgi ile izlenen Kısmetse Olur’da heyecan sürüyor. Gelin adayları arasında yer alan ve dikkatleri üzerine çeken Ceyda Kırıcı’yı sizler için daha da yakından tanıdık. İşte haberin detayları..

 

Seda Akgül’ün sunumuyla devam eden ve reytinglerde rekor kıran Kısmetse Olur programı OHAL’in ardından yayınlanan KHK ile birlikte yayını sekteye uğrayan ve internet üzerinden devam eden evlilik programlarından bir tanesi diyebiliriz. Her hafta bir adayın veda ettiği Kısmetse Olur programının gelin adaylarından olan Ceyda Kırıcı’yı sizler için yakından tanıdık.

Serhan ile aşk yaşamak isteyen ancak Serhan ile bir yola çıktıktan sonra belli başlı sorunlar yaşana Ceyda ile Serhan’ın arasına ardından Adnan girmiştir. Çok geçmeden Ceyda’nın elenmesi ile birlikte Ceyda tekrardan eve giriş yapmıştı.

Adnan ile birlikte eve giriş yapan Ceyda Kırıcı ile ilgili bilgiler ise şu şekilde;

 

Kısmetse Olur Ceyda Kırıcı Kimdir Kaç Yaşında Mesleği

Ceyda Kırıcı 21 yaşında ve Kısmetse Olur programında yer alıyor. İzmirli ve lise mezunu olan Ceyda şuanda çalışmıyor. 53 kilo ağırlığında ve 1.70 boyunda olan Ceyda Kırıcı koç burcudur. İlk olarak Serhan ile yakınlaşan Ceyda daha sonra aralarında çıkan sorunlar nedeniyle Adnan ile yakınlaşmıştır.

 

Kısmetse Olur Formatı

 

Her hafta bir gelin ve damat adayının veda ettiği Kısmetse Olur programında elenen adayların yanı sıra yeni adaylar da geliyor. Kanal D’de yayınlanan ve ardından interaktif ortamda yayın hayatına devam eden Kısmetse Olur programı 7 erkek ve 7 kadın yarışmacının katılımıyla devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın