Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu

yorumsuz
102 views

Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. 2017-2018 yayın döneminde de sevenleriyle buluşacak olan Kırgın Çiçekler dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katılacak. Peki bu oyuncular kim olacak? İşte detaylar..

 

Pazartesi akşamlarının tartışmasız en çok izlenen dizileri arasında yer alan ve yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezonda da sevenleri karşısında olacak. Oyuncu kadrosunda birbirinden önemli ve genç isimleri barındıran Kırgın Çiçekler dizisinde Atakan, Mesude, Kemal gibi karakterlerin diziden ayrılması diziye yeni bir yön katmıştı.

2017-2018 yayın döneminde de ATV ekranlarının reyting kozlarından olması beklenen Kırgın Çiçekler dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katılacak.

Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu

Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosunda Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Gökçe Akyıldız gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler dizisi oyuncu kadrosuna yeni sezonda birbirinden önemli isimler dahil olacak.

Daha önce Kaderimin Yazıldığı Gün, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol alan Gürbey İleri bu isimlerden bir tanesi olacak. Gürbey İleri’nin yanı sıra Melisa Sözen, Miray Akay ve Aras Aydın da Kırgın Çiçekler dizisinin yeni yüzlerinden olacak.

 

Melisa Sözen Kimdir?

Melisa Sözen 6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu olan Melisa Sözen 32 yaşındadır. Yengeç burcu olan Melisa Sözen ilk olarak 14 yaşındayken Yedi Kocalı Hürmüz müzikalinde kariyerine merhaba demiştir.

1999 yılında Kadınlar Kulübü televizyon dizisinde rol alan Melisa Sözen Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümünü bitirmiştir.  Bana Şans Dile filminde 2001 yılında rol alan Melisa Sözen 2004 yılında Çemberimde Gül Oya ile birlikte zirve yapmıştır.

Çeşitli tiyatro oyunlarında başarılı bir şekilde görev alan Melisa Sözen 2008 yılının yaz sezonunda da Dünyayı Kurtaran Kadın isimli bir programı da sunmuştur.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Nora karakterini canlandıran ve 2013 yılında da Şubat dizisinde Yağmur ve Sabah karakterlerini canlandıran Melisa Sözen Alican Yücesoy ile olan evliliğini 31 Temmuz 2013 tarihinde bitirmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın