Kırgın Çiçekler Kader Ölecek Mi Yeni Sezon Tüyoları

yorumsuz
120 views

Kırgın Çiçekler Kader Ölecek Mi Yeni Sezon Tüyoları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 2.sezon finali ile 12 Haziran Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısında oluyor.  Yayınlanan sezon finalinde Banu Kader’i bıçakladı. İşte haberin detayları..

 

Pazartesi akşamlarına damga vuran ve yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Kırgın Çiçekler dizisi nefesleri kesen bir sezon finali ile sevenlerinin karşısında oluyor. Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Aleyna Solaker, Hazar Motan, Gökçe Akyıldız gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler dizisi 12 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 2.sezon finali ile sevenlerinin karşısında olacak ve ekranlara veda edecek.

Dizinin yayınlanan fragmanında Banu öz kızı Kader’e olan sinir ve hırsından dolayı akli dengesini iyice kaybetmiştir. Yurda kadar giren ve yurtta yangın çıkartan Banu kızı bıçaklıyor.

Kırgın Çiçekler Kader Ölecek Mi Yeni Sezon Tüyoları

Kırgın Çiçekler Kader Ölecek Mi Yeni Sezon Tüyoları

Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Banu’nun Kader’i bıçaklaması ile birlikte ölüp ölmeyeceği merak konusu oldu. Kader’in yeni sezonda ölmeyeceği ve kurtulacağı ön görülüyor.

Öte yandan sezon finalinin bir başka dikkat çeken gelişmesi ise Cemre’nin Serkan’dan gelen çıkma teklifini Eylül’e söylemesi oldu.

 

Kırgın Çiçekler Sezon Finali Özeti

Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümünde akli dengesini kaybeden Banu Kader’den intikam  almak için elinde bıçakla kızların kaldığı yurda kadar girer ve burada yangın çıkartır. Banu Kader’i bıçaklar. Gazete haberinde ise Meral’in Sadri’nin torunu olarak yazıldığını görmesi onu şok eder.

O servette kendi hakkının olduğunu düşünür ve öfkesini Meral’den çıkarmak ister. Kızlar ise merakla beklenen üniversite sınavı için heyecanlıdır. Güney sınavdan sonra Songül’ün başvuru yapamadığını ve sınava giremediğini öğrenir. Sadri Bey ise Meral için bir parti düzenleyeceğini açıklar. Sadri Bey bu partide Meral’i takdim edecektir.

Banu ise Meral’i köşeye sıkıştırmak ve Kader’den intikamını almak için onları tehlikeye atacak korkunç bir plan yapar.

 

Kırgın Çiçekler dizisi 88.bölümü olan sezon finali ile 12 Haziran Pazartesi akşamı ATV ekranlarında olacak. Dizinin yeni bölümleri Eylül ayında yayınlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın