Kara Sevda Asu Öldü Mü? Kara Sevda Asu Diziden Ayrılacak Mı?

yorumsuz
154 views

 

Star Tv’nin sevilen ve yeni bölümleri merakla izlenen dizilerinden Kara Sevda’nın yayınlanan son bölümünde beklenmedik bir gelişme meydana geldi.

Son sürat yayın hayatına devam eden dizinin güzel ve yetenekli oyuncusu Asu diziden ayrıldı mı? Yeni bölümlerde yer almayacak mı? Final öncesi bu ayrılık nedeni merak ediliyor.

Star Tv’nin sevilen dizilerinden Kara Sevda izleyicilerinin karşısına her bölüm farklı heyecanlı gösterimiyle gelmeye devam ediyor. Son bölümde Nihan’ı öldürmek için plan yapıp eve giren Asu’yu Leyla vurur.

Melisa Aslı Pamuk tarafından hayat verilen Asu karakteri ölecek mi çok merak ediliyor. 1991 tarihinde dünyaya gelen Melisa Aslı Pamuk 26 yaşındadır. 1,79m boya ve 58 kilogram ağırlığa sahip olan güzel oyuncu Koç burcudur.

2011 senesinde Miss Turkey yarışmasında birinci olmayı başaran Melisa Aslı Pamuk 2009 senesinde Best Model of Turkey isimli yarışmada Best Promising unvanını elde etmeyi başarmıştır.

Genç yaşta modelliğe başlayan Melisa Aslı Pamuk henüz 13 yaşında iken Hollanda’da yayınlanan Dat zit wel snor adlı kısa filmde başrol olarak yer almış ve Hayal karakterine hayat vermiştir.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Temel Oyunculuk eğitimini alan Melisa Aslı Pamuk Türkiye’de bir reklam filmi ile oyunculuk kariyerine merhaba demiş ardından Yer Gök Aşk adlı dizide başarı ile yer almıştır.

Dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Asu karakteri diziden ayrıldı mı? Yeni bölümde tüm ayrıntıları ile haberlerini yayınmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın