Kanatsız Kuşlar Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak? Yayın Günü

yorumsuz
156 views

Kanatsız Kuşlar Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak? Yayın Günü ATV ekranlarının yeni dizisi Kanatsız Kuşlar ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Yaz döneminde önemli beklentilerin olduğu ve yakında başlaması planlanan Kanatsız Kuşlar dizisinin hangi gün yayınlanacağı bilgisi de netlik kazandı. İşte detaylar..

 

Yaz sezonu için çalışmalarına devam eden ve önemli yapımların tanıtımını yapan ATV ekranlarının yeni dizisi Kanatsız Kuşlar  için çalışmalar devam ediyor. Bilgilerin netleştiği ve önemli oyuncuların oyuncu kadrosunda yer aldığı Kanatsız Kuşlar dizisi hakkında en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de dizinin hangi gün yayınlanacağı sorusu oldu.

Oyuncu kadrosunda Melis Tüzüngüç, Seda Türkmen, Ümit Kantarcılar, Ahmet Varlı gibi isimlerin yer aldığı Kanatsız Kuşlar dizisi ilk bölümü ile 15 Haziran Perşembe akşamı yayınlanacak.

Kanatsız Kuşlar Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak? Yayın Günü

 

Kanatsız Kuşlar Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak? Yayın Günü

İlk bölümü 15 Haziran Perşembe akşamı ekranlarda olacak Kanatsız Kuşlar dizisi ilk olarak Perşembe akşamları sevenlerinin karşısında olacak. Diğer dizilerle olan rekabetinde ayakta kalmayı başarabilirse Kanatsız Kuşlar dizisinin Perşembe akşamları yayınlanmaya devam etmesi ön görülüyor.

Tanıtım fragmanları büyük ilgi gören ve konusu da ilgi çekici olan Kanatsız Kuşlar dizisi her Perşembe akşamı ATV’de!

 

Kanatsız Kuşlar Dizisi Konusu

Yaz döneminde ATV ekranlarının çok şey beklediği Kanatsız Kuşlar dizisinde hayata tutunabilmek için amansızca mücadele veren dört kardeş ve çocukları için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olan genç bir kadının hikayesi ele alınıyor.

İyiliğin kötülüğü kötülüğün ise umudu getirebileceği Kanatsız Kuşlar dizisinde bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların öyküsü ele alınacak.

 

Kanatsız Kuşlar Oyuncu Kadrosu

Fatih Al – Muzaffer

Deniz Bolışık – Nefise

Melis Tüzüngüç – Zeynep

Ümit İbrahim Kantarcılar – Onur

Ahmet Varlı – Ahmet

Seda Türkmen – Tuba

Servet Pandır – Azime

Yusuf Baymaz – Suat

Sinem Karel Gürtekin – Emel

 

Kanatsız Kuşlar Normal Sezonda da Yayınlanacak mı?

Yaz dönemi dizisi olarak sevenlerinin karşısına çıkan Kanatsız Kuşlar dizisinin Eylül 2017’den sonra normal sezonda da yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

 

Dizinin Haziran ayından itibaren yaz döneminde önemli bir başarı göstermesi halinde normal sezonda da yayınlanabileceği ön görülüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın