Kanatsız Kuşlar 10.Bölüm 2.Fragmanı 17 Ağustos Perşembe

yorumsuz
24 views

Kanatsız Kuşlar 10.Bölüm 2.Fragmanı 17 Ağustos Perşembe ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Perşembe akşamı yayınlanmaya devam eden Kanatsız Kuşlar dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. İşte detaylar!

 

Yaz sezonunda ATV ekranlarının reyting kozlarından bir tanesi olan ve oyuncu kadrosunda da usta isimleri barındıran Kanatsız Kuşlar dizisinde heyecan devam ediyor. Perşembe akşamlarının sevilen yapımları arasında yer alan Kanatsız Kuşlar dizisi 10.bölüm ile 17 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanacak.

17 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler şu şekilde;

 

Kanatsız Kuşlar 10.Bölüm 2.Fragmanı 17 Ağustos Perşembe

Muzaffer’in arabasının çaldırmasının ardından malikanede herkes şok olur. Arabayı Emre’nin çaldığını anlayan Nefise ve Zeynep ise bu gelişmenin ardından iyiden iyiye köşeye sıkışmışlardır. Muzaffer’in nikah gecesini mahveden hırsızın peşini bırakmaya hiç de niyeti yoktur.

Emre ise malikaneden uzaklaşırken fikir değiştirir ve başına geleceklerden de habersizdir. Onur’un Zeynep ile yakınlaşması ise Zerrin’i iyiden iyiye tedirgin etmektedir. Çünkü Zerrin’in Onur için seçtiği farklı bir gelin adayı vardır.

Ahmet ise Zeynep’i Onur’a kaptırmamak için elinden geleni yapmaya devam eder ve elini çabuk tutmaya karar verir. Zeynep ise Ahmet’in kararı ile şoka uğrar ve Nefise Emre ile ilgili yıkıcı haberi öğrenir.

Kanatsız Kuşlar dizisi her Perşembe akşamı saat 20.00’de ATV’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 17 Ağustos 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın